jak wyżej, d80
Szukaj
jak wyżej, d80
Za przedmówcami - zdecydowanie D80 z tych dwóch.
Dziekuję za odpowiedzi.
DO MIODZIK: conieco szukałam na forum, jednak nie znalazłam tego czego chciałam- mój błąd bo pewnie źle szukałamteraz zrobiłam to na pewno dobrze i dużo się dowiedziałam.
Rozpatruję teraz kupno obiektywu Nikon lub Sigma 18-70 VR do D80 w granicach 700-800 zł.
18-70VR ?? Z VR to raczej 18-55 lub 16-55
Pozdrawiam
Marcin
FUJI X-T2 | S12/2 | S21/1.4 | 35/1.4 | 56/1.2 | 18-55 2.8-4
Widze żed sami wielcy znawcy piszą na ten temat.
No ludzie może jakieś konkretne cechy,różnice itp. pomiedzy D60 a D80. To że lepiej sie trzyma to nie znaczy odrazu że D80 jest o niebo lepszy. Proszę o konkrety
D60 + VR 18-105mm + 35mm f/1,8 G + YN 560III
Kiev 4 + 35mm f/1,8
Były podane konkrety... śrubokręt, ergonomia, górny wyświetlacz to są słowa autografa ;]
Oczywiście, że D80
Nie wspomniane zostało, że D60 ma tylko 3 pola ostrości. D80 ma ich 11
Nie jestem pewna, ale chyba D60 tak jak D40 nie posiada pomocniczego pokrętła sterowania, więc wartość przysłony z tego co słyszałam zmienia się gdzieś w menu.
Kobieta z Sonnarem też może
Skontaktuj się z nami