Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58

Wątek: D60 czy D80?

  1. #11

    Domyślnie

    jak wyżej, d80

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baku127 Zobacz posta
    Zdecydowanie D80.Było już na forum.Sa tacy którzy kupili d40 a póżniej żałowali,ze nie dołozyli do 80
    Ja się zalliczam do takich co żałowali i dwa razy musilei zapłacić i tym oto sposobem jedno fajne szkło poszło koło nosa

  3. #13

    Domyślnie

    Za przedmówcami - zdecydowanie D80 z tych dwóch.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez badabuzz Zobacz posta
    Bez dwóch zdań bierz Nikona D80, bo to rewelacyjna puszka, która wciąż ma potencjał.
    Do tego wiekszy ekran, lepsza budowa, lepsza matryca, wiekszy wyswietlacz, rugi wyswietlacz, srubokret... kurde nie ma porównania z D60 (nie to co D80<--->d90)
    Ekran akurat mają taki sam 2,5 cala 230 000 piksli

  5. #15

    Domyślnie

    Dziekuję za odpowiedzi.
    DO MIODZIK: conieco szukałam na forum, jednak nie znalazłam tego czego chciałam- mój błąd bo pewnie źle szukałam teraz zrobiłam to na pewno dobrze i dużo się dowiedziałam.
    Rozpatruję teraz kupno obiektywu Nikon lub Sigma 18-70 VR do D80 w granicach 700-800 zł.

  6. #16

    Domyślnie

    18-70VR ?? Z VR to raczej 18-55 lub 16-55
    Pozdrawiam
    Marcin
    FUJI X-T2 | S12/2 | S21/1.4 | 35/1.4 | 56/1.2 | 18-55 2.8-4

  7. #17

    Domyślnie

    Widze żed sami wielcy znawcy piszą na ten temat.
    No ludzie może jakieś konkretne cechy,różnice itp. pomiedzy D60 a D80. To że lepiej sie trzyma to nie znaczy odrazu że D80 jest o niebo lepszy. Proszę o konkrety
    D60 + VR 18-105mm + 35mm f/1,8 G + YN 560III
    Kiev 4 + 35mm f/1,8

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vargas Zobacz posta
    Widze żed sami wielcy znawcy piszą na ten temat.
    No ludzie może jakieś konkretne cechy,różnice itp. pomiedzy D60 a D80. To że lepiej sie trzyma to nie znaczy odrazu że D80 jest o niebo lepszy. Proszę o konkrety
    może sam cos napiszesz skoro wszyscy tu się nie znają.

  9. #19
    Rozmowny Awatar Articool
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki/Radomsko
    Posty
    681

    Domyślnie

    Były podane konkrety... śrubokręt, ergonomia, górny wyświetlacz to są słowa autografa ;]

  10. #20

    Domyślnie

    Oczywiście, że D80

    Nie wspomniane zostało, że D60 ma tylko 3 pola ostrości. D80 ma ich 11

    Nie jestem pewna, ale chyba D60 tak jak D40 nie posiada pomocniczego pokrętła sterowania, więc wartość przysłony z tego co słyszałam zmienia się gdzieś w menu.
    Kobieta z Sonnarem też może

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •