Szukaj
Lepiej![]()
Nie wiem czy to wina mojego monitora ale niebo mam na krawędzi przepału/przepalone ?
No niech tam![]()
Dla mnie spoko, podoba się, przepałów nie stwierdziłem, biała ramka pasuje.
Maciek - nie ma się co spinać. Pierwsze co zrobiłem otwierając topic to spojrzenie całościowe na kadr na pomysł Twój jako autora na pokazanie tego miejsca. Pytanie o przepał jest tylko małą cząstkową całości. Rozumiem, że masz na tym punkcie uczulenie. Więcej pytać nie będę, bo faktycznie nie wiele to zmienia w całości. Zdjęcie jest mz udane. Tak samo jak mz przepał tam jest jak byk - ale cicho sza![]()
przepałów nie widzę
http://img222.imageshack.us/img222/3...age0000jh3.jpg
zdjęcie duzo lepsze od nr jeden![]()
Skontaktuj się z nami