Witam, raczej zaczynam swoja przygode z fotografia, po przeglądnieciu optyczne.pl, forum nikona i digarta postanowilem kupic 18-200 vr i tu nadchodzi moje pytanie. Czy uwazacie ze powinienem cos do tego dokupic jeszcze ? Poniewaz słoik bede zamawiac ze sklepu internetowego i chcial bym ewentuanie zaoszczedzic na przesylce jak by sie mialo zdazyc ze bede cos musial dokupic jeszcze w przyszlosci.
Chodzi mi o jakis filtr itd.
Staram sie fotografowac reportazowo ale czsaem i portrety i typowo turystyczne zdiecia robie.
I moje 2 pytanie, uwazacie ze powinienem sie pozbyc kita 18-55 ?
A jak tak to jaka cena proponowac ?
Szkolo ma 3 miechy, brak zniszczen.
Pozdrawiam i czekam na rady.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami