Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie używane body d80

    witam serdecznie.

    mam pytanie czy warto kupować uzywane body i czy przebieg 16000 zdjęć to jest dużo na aparat.na co jeszcze zwracać uwage przy używkach?

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt Ci nie powie czy warto jeśli nie podasz ceny, za którą chcesz go kupić.

  3. #3

    Domyślnie

    Moj ma podobny przebieg i niespecjalnie to po nim widac.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  4. #4

    Domyślnie

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=49800

    to chyba powinno Cię uspokoić- pytanie czy cena jest komfortowa
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

  5. #5

    Domyślnie

    tylko, że te dane są troszeńkę nieaktualne...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #6

    Domyślnie

    dzieki za stronke kolego ,sporo mi wyjasniła. chyba zdecyduje sie na nowe body - 1700 zł a dokupie uzywany obiektyw od kogoś z forum .pierwsze moje zakupy stąd obawy - używany kosztował na allegro 1400 pln
    dziekuje i pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    tylko, że te dane są troszeńkę nieaktualne...
    przebieg to przebieg, a czy zrobiony rok temu czy miesiąc chyba nie ma znaczenia

    do jacka dr: za 3 stówki różnicy to nie ma się co zastanawiać tylko brać nową sztukę (na marginesie, najpierw sprawdzaj oferty na tym forum- prawie zawsze będzie to pewniejszy zakup niż na alle...
    Ostatnio edytowane przez Anion ; 29-09-2008 o 18:33
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

  8. #8

    Domyślnie

    sprawdziłem oferte na forum i faktycznie mozna znależc sporo jest i body d80 ... mówisz pewniejszy tutaj jest zakup?

  9. #9
    h-a-r-v
    Gość

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez jacek dr Zobacz posta
    sprawdziłem oferte na forum i faktycznie mozna znależc sporo jest i body d80 ... mówisz pewniejszy tutaj jest zakup?
    Ja kupilem tutaj D80 z przebiegiem 10 tys. i wazna jeszcze 6 mies. gw. za 1400,- - wszystko super, sprzet jak nowy. Jakies tam male biale zarysowanie na obudowie, ale kto by sie tym przejmowal Przy okazji kupilem jeszcze 2 porzadne obiektywy, za co otrzymalem na calosc stosowny rabat - podana cena (1400) padla jeszcze zanim zdecydowalem sie, czy wezme wszystko, czy samo body. Nadmienie, ze reszta sprzetu tez wyglada i sprawuje sie swietnie, choc uzywana byla znacznie dluzej (z drugiej reki, bo wczesniej tez wziete z forumowej gieldy - tak dla potwierdzenia, ze sa tu uczciwi ludzie).
    Ostatnio edytowane przez h-a-r-v ; 29-09-2008 o 19:48

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek dr Zobacz posta
    ... mówisz pewniejszy tutaj jest zakup?....
    Tak, zasadą forum jest szacunek dla drugiego forumowicza, który m.in. przejawia się w uczciwej informacji co do stanu sprzedawanego sprzętu. Ponad to, jeśli masz duże obawy, możesz skorzystać z instytucji "pomocnej dłoni"
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •