Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Nowy firmware do D200/D80

    Nowe firmware ma likwidować:
    "...problem, który w rzadkich przypadkach powoduje podczas fotografowania miganie wskaźnika poziomu naładowania baterii/akumulatorów niezależnie od faktycznego stanu naładowania baterii/akumulatorów."
    więcej na Nikon Polska w dziale Oprogramowanie do Aparatów (linka nie wklejam bo jakiś taki duuuuuuży).

    Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełek
    Kilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/

  2. #2

    Domyślnie

    To chyba podobne do tego, co ostatnio wypuscili dla D300 jesli dobrze kojarze.

  3. #3
    Rozmowny Awatar RAQ
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Szczecin (dzielnica Zdroje)
    Posty
    336

    Domyślnie

    aktualizacja D200, link: 2.01

    aktualizacja D80, link: 1.11


  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotofun Zobacz posta
    Nowe firmware ma likwidować:
    "...problem, który w rzadkich przypadkach powoduje podczas fotografowania miganie wskaźnika poziomu naładowania baterii/akumulatorów niezależnie od faktycznego stanu naładowania baterii/akumulatorów."
    więcej na Nikon Polska w dziale Oprogramowanie do Aparatów (linka nie wklejam bo jakiś taki duuuuuuży).

    A o tym było już wczoraj wieczorem
    Yoora


    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RAQ Zobacz posta
    aktualizacja D200, link: 2.01

    aktualizacja D80, link: 1.11
    Daje coś ten soft ? może liveView się pojawi, albo ekran 3"
    Bo jak patrze co poprawia to nie wiem o co chodzi. Mi tam nic nie miga ale może zepsuty aparat mam

  7. #7

    Domyślnie

    Żeby mi się w D200 rodzima wersja językowa nie pojawiła, bo dopiero będzie

  8. #8

    Domyślnie

    Wgrywam, mam nadzieje, że nie będzie żadnych buraków jak z D3

  9. #9
    Rozmowny Awatar RAQ
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Szczecin (dzielnica Zdroje)
    Posty
    336

    Domyślnie

    wszystko bez zmian... to chyba tak profilaktycznie wypuścili....


  10. #10

    Domyślnie

    jakieś info co on właściwie zmienia ??

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •