Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: D200 czy D2X?

  1. #11

    Domyślnie

    Widzialem mnostwo fotek z D2X, glownie sport i trzeba sobie powiedziec, ze szumi i to ostro, ale ja akurat nie jestem z tych co sie szumami przejmuja. Naszescie tego D2X nie bede podlaczal pod nikkora 70-300 f/4-5.6 :P tylko pod 70-200 f/2.8 - bedzie lepiej.
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafael Zobacz posta
    PETER LINDBERGH-najlepszy fotograf mody- - pracuje w 90% na d2x
    to musi być jakaś pomyłka... to nie możliwe żeby starczału mu do profesjonalnej pracy tylko 12mpix i to w DX !!

    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 03-09-2008 o 20:37
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  4. #14

    Domyślnie

    pomyłka? na video jest czym pracuje
    wiadomo ze do bilbordów uzywa średni format ale dla czasopism robi zdjęcia nikonami

  5. #15

    Domyślnie

    na tym filmie jest także Hassel cyfrowy:]

  6. #16

    Domyślnie

    a jezeli jest D2H to jest lepszy do D200 nadal ? bo mam mozliwosc kupna ze znikomym przebiegiem 11k

  7. #17

    Domyślnie

    jak używka to dla mnie najważniejsza byłaby migawka, jej stan i licznik. Wymiana migawy w d200 jest pewnie tańsza. A tak w ogole to ile kosztuje wymiana miga w d200??

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafael Zobacz posta
    pomyłka? na video jest czym pracuje
    wiadomo ze do bilbordów uzywa średni format ale dla czasopism robi zdjęcia nikonami
    kpiny sobie robisz, do czasopism tylko smark, ewentualnie sredniaki , kocham to!

    brać i to zdecydowanie d2x, szumi bardziej, ale obrazek do iso 400 jest rewelacyjny, nie mówiąc juz o niższych czułościach

    pozdrawiam
    "czuję jak rodzi się moc"

  9. #19

    Domyślnie

    30 sec filmiku- pasek nikona i 2.40 radze ogladac uwaznie klipy
    wiadomo ze tez pracuje na hasell
    i wypraszam sobie pisanie do mnie ze robie sobie kpiny

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafael Zobacz posta
    30 sec filmiku- pasek nikona i 2.40 radze ogladac uwaznie klipy
    wiadomo ze tez pracuje na hasell
    i wypraszam sobie pisanie do mnie ze robie sobie kpiny
    weź się chłopie trochę zdystansuj a poza tym raczę oglądać uważnie emotioikonki
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •