Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie Tamron UV filter

    Witam, chciałbym zapyta czy może ktoś z obecnych miał stycznośc z filtrem UV Tamron 67 mm :

    http://cgi.ebay.pl/TAMRON-UV-MC-Filt...QQcmdZViewItem

    Jeżeli tak, to poproszę o informacje czy opłaca się wydac na niego 60 zł czy warto dozbierac do innej zabawki.
    Pozdrawiam!
    D700 16,17-35,35

  2. #2

    Domyślnie

    Ja nie uzywalem tego filtra, ale raczej na pewno za taka cene nie bedzie dobrze. Szkoda kupowac tanie UVki ktore Ci tylko spiernicza jakosc zdjec i nic wiecej. Jak dla mnie to tylko Marumi, B&W, drozej Heliopan.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  3. #3
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Ja nie uzywalem tego filtra, ale raczej na pewno za taka cene nie bedzie dobrze. Szkoda kupowac tanie UVki ktore Ci tylko spiernicza jakosc zdjec i nic wiecej. Jak dla mnie to tylko Marumi, B&W, drozej Heliopan.
    W takim wypadku, co poleciłbyś na t28-75 w przedziale cenowym do 150 zł?
    D700 16,17-35,35

  4. #4

    Domyślnie

    Ja uzywam Marumi i Hoya. Polecam zdecydowanie Marumi WPC, na gwint 67mm kupisz taki za 130zl.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  5. #5
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Ja uzywam Marumi i Hoya. Polecam zdecydowanie Marumi WPC, na gwint 67mm kupisz taki za 130zl.
    Czy miałeś na myśli ten filtr?

    http://cgi.ebay.de/Orig-MARUMI-UV-Fi...d=p3286.c0.m14
    D700 16,17-35,35

  6. #6

    Domyślnie

    Raczej nie
    Chodzilo mi o ten.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #7
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    hmm, a ten:

    http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...n%3D3%26ps%3D5

    myśle że to chyba to samo, ale różnica cenowa jest dośc duża, w tym wypadku to przesyłka z hong-kongu, ale firma sprawdzona
    D700 16,17-35,35

  8. #8

    Domyślnie

    Tak, to ten co pisalem wyzej
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    ... myśle że to chyba to samo, ale różnica cenowa jest dośc duża...
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=69993 tu jest w b.dobrej cenie
    ... N17-55/2.8 ...

  10. #10

    Domyślnie

    Ja używam B&W MRC. Cena na Allegro 150 zł. Jest to wersja slim z mosiądzu z powłokami MRC.
    Marek
    D800 + parę szkiełek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •