nie wiem co sie stalo ... w czasie przegrywania fotek do kompa zaczely dziac sie dziwne rzeczy przestalo widziec karte, znow widzialo ... po odloczeni aparatu od kompa zauwazylem ze nie widac na liczniku ilosci zdjec (jakby karty nie bylo w aparacie) ... potem ku mojej rozpaczy zauwazylem ze nie mozna wejsc w menu i wogole nic zrobic :/ gorny wyswietlacz pokazuje wszystko oprocz ilosci forek, af dziala ale nie mozna wejsc do menu nic sie nie wyswietla w tylnym monitorze ... co jest grane ??? oprogramowanie siadlo ??? jakis wirus ???
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami