andrew01 - nie ma problemu. Różnica jest tylko taka, że (mając już przykręcony filtr) ostrzymy sobie na to co ma być ostre, potem obracamy filtr aż do uzyskania pożądanego efektu (w tym czasie palec może być całkowicie zdjęty ze spustu). Mając już filtr odpowiednio przekręcony, ponownie ostrzymy na to samo co wcześniej i - cpyk!
Nawet jeśli przy ponownym ostrzeniu obiektyw zakręci mordką, to będzie to obrót niewielki: 1-2mm - nie mający (a jeśli mający to w baaardzo minimalnym stopniu) wpływu na ustawioną wcześniej polaryzację. Ja przynajmniej jakiegokolwiek wpływu nie zauważam...
To samo tyczy się połówek.
zooza1 - tylko nie kupuj wszystkiego tego co Ci tu proponują. Kup tylko to czego będziesz TY potrzebowała. Sama musisz stwierdzić czego Ci brak.
UV na kita? No nie wiem... lepiej chyba dodatkową kartę, akumulatorek...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami