witam, jestm nowy w świecie lustrzanek, lubie robic fotki makro, mam nikona d60 + 18-55 standardową
i pytanie takie, czy warto kupić pierścienie makro? dużo one dają? czy to takie coś jak te soczewki co się wkręca i tylko zniekształcają zdjęcie?
Jak kupić to jakie? widziałem na allegro za 60 zł bez przenoszenia automatyki, albo za niecale 300 z przenoszeniem, któe lepsze? bo ostrość i tak podobno lepiej ustawiac ręcznie?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami