Witam, mam taki oto problem ze swoim d50:
podczas usuwania zdjęć zawiesił się, wyłaczyłem i włączyłem ponownie. Po tym nie mogę wejść do menu, nie można zrobić zdjęcia, ustawia ostrość automatycznie, ale na wyświetlaczu miga mi bateria i napis CLOCK, nie widzi karty pamięci.. wyjmowałem baterię, kartę, zmieniałem obiektywy i nic nie pomaga, używałem również resetu.. byłem w jednym serwisie, takim ogólnym to usłyszałem, że nie warto go naprawiać, choć ten Pan przyznał że nie zna się na nikonach..
z góry dzięki za pomoc![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami