Witam forumowiczów.
Sytuacja jak w temacie. Mam okazję sprzedać D40, którego kupiłem rok temu w promocji ze zwrotem 300zł za kwotę około 1000 zł. Chodzi mi po głowie myśl, żeby kupić w to miejsce używanego D70 z obiektywem standardowym. Ewentualnie zastanawiałem się nad jakimś analogiem z dobrym szkłem np. 'flintą' minolty. Moje pytanie brzmi czy taka zamiana jest warta zachodu ?
Dodam że w D40 najbardziej przeszkadza mi ograniczony wybór obiektywów i ich dość wysoka cena. Po za tym trochę mały 'chwyt' ale reszta ok. Robię zdjęcia w plenerze i nocne z długim czasem naświetlania. Nie przeszkadza mi ilość Mpix ani szumy (w granicach oczywiście).
Z góry dziękuje za wszelkie opinie.
Łukasz
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami