Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Franfurkt nocą

  1. #1

    Domyślnie Franfurkt nocą

    puszki i szkiełka różne takie tam oraz graty do noszenia mam

  2. #2
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Franfurkt nocą

    Musiało strasznie wiać, jak robiłeś te zdjęcia (albo robiłeś je z pokładu motorówki na wzburzonym morzu).

    Jedno jedyne, które wydaje się trzymać pion jest za to poruszone. Reszta do wyprostowania. Ale nie wiem, czy warto (poza tym, że nabierzesz wprawy w prostowaniu). Te kadry nie są jakieś specjalnie dobre; np. na ani jednym nie ma mostu w całości.

    Spytasz pewnie, czy zawsze musi być cały?... Nie zawsze, ale w takich kadrach wypadałoby, żeby był. Albo trzeba było zrobić jedno przęsło, pylon, jakiś filar - albo całość. Tak poobcinany po kawałęczku jest niedobry.

    Potencjalnie nienajgorszą trójkę, z ładnymi odbiciami - zeszpeciłeś kawałkiem trawnika, w dodatku oświetlongo przez latarnię.

    Przed całkowitą porażką bronią się kolorami 1, 2 i 3, ale to małą pociecha, bo nic rozsądnego się chyba z tego wykadrować nie da. Należy zapamiętać nastawienia i wrócić tam jeszzce raz, tym razem myśląc o kadrach jakie się robi.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Franfurkt nocą

    Podpisuję sie pod uwagami bombla

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  4. #4

    Domyślnie Odp: Franfurkt nocą

    w obu wątkach brak fotek albo ja ślepne...da sie coś z tym zrobić??

  5. #5

    Domyślnie Odp: Franfurkt nocą

    Cytat Zamieszczone przez wypass Zobacz posta
    w obu wątkach brak fotek albo ja ślepne...da sie coś z tym zrobić??
    to taka moda się ostatnio zrobiła, jak zdjęcie zajefajne to zostawiasz jak średniawe to też może być jak komuś sie niepodoba to wywalasz...

  6. #6

    Domyślnie Odp: Franfurkt nocą

    Cytat Zamieszczone przez malibu Zobacz posta
    to taka moda się ostatnio zrobiła, jak zdjęcie zajefajne to zostawiasz jak średniawe to też może być jak komuś sie niepodoba to wywalasz...
    napisałem w tamtym wątku że mam problem z serwerem i nie wiem czemu zdjęcia się nie pojawiają
    Już się naprawiło.

    Co do uwag.

    Zdjęcia zrobiłem na zasadzie, złap aparat i cyknij. Z kolana lub z ręki opartej na murku. Faktycznie trochę wiało podczas spacery z grupą. Żałuję , że nie miałem czasy co spowodowało iż zdjęcia Wam się nie podobają. Ja mam jedynie pamiątkę z pobytu.

  7. #7

    Domyślnie Odp: Franfurkt nocą

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    Spytasz pewnie, czy zawsze musi być cały?... Nie zawsze, ale w takich kadrach wypadałoby, żeby był. Albo trzeba było zrobić jedno przęsło, pylon, jakiś filar - albo całość. Tak poobcinany po kawałęczku jest niedobry.

    Wiesz chciałem zrobić zdjęcie całej konstrukcji mostu. Niesty na Renie jest most co kilkaset metrów i przy tej szerokości rzeki oraz inncy przeszkód jak drzewa , lampy , statki przy brzegu - nie udało mi się obiektywem 18-70 wiecej złapać.

    Być może bedę miał szanse jeszcze tam się znaleźć więc na pewno już będę miał ze sobą - SATYW . I w głowie Wasze uwagi.


    Przepraszam za Post pod postem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •