witam
Mam zamiar kupić body nikon d50 u tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2619104 . Kupowal ktoś aparat u tego sprzedawcy?? Czy warto mu zaufać?? Bo komentarze od czasu do czasu ma nieciekawe..:/
Prosiłbym bardzo o pomoc
pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami