Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: D50

  1. #11

    Domyślnie Odp: D50

    Cytat Zamieszczone przez posthuman Zobacz posta
    Jakim cudem zresetowałeś dane z exifa? Coś nie bałdzo...
    no właśnie jak ???
    Z6, D300s, D50, N24-70/4S, T17-50, T90, N35, N50, S10-20, N70-300G, SB-600, 2xYN460

  2. #12

    Domyślnie Odp: D50

    Cytat Zamieszczone przez Sentiel Zobacz posta
    niezadowoleniu skasowalem przez przypadek juz raz licznik i mam na nim 6748 fotek, a lustro zawsze moze sie zaciac....
    A próbowałeś odczytywać licznik czymś innym niż Opandą? Np. PreviewExtractor'em? Wyniki są te same?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •