Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: nikon vs pentax

  1. #11

    Domyślnie Odp: nikon vs pentax

    K10D jest kompatybilny z wszystkim co się do niego podepnie.
    Te wskazane przez Ciebie będą oczywiście działały.
    Musisz się zastanowić jakie szkła Tobie będą odpowiadały i poszukać ich w obu systemach.
    Puszka to tylko puszka (a może i aż :P)
    Myślę że cokolwiek z tych dwóch - K10D lub D80 kupisz będziesz zadowolony.
    Wszystko zależy od tego ile chcesz zainwestować w sprzęt.
    Policz który system będzie dla Ciebie tańszy.
    Pozdrawiam Tomek.

  2. #12

    Domyślnie Odp: nikon vs pentax

    a nie lepiej popytać na forum_Pentaxa?

  3. #13

    Domyślnie Odp: nikon vs pentax

    bardzo sluszna uwaga niestety ich forum nie obsluguje komputerow Apple albo zagranicznych IP i nie moge sie zarejestrowac :/
    wiec postanowilem sprobowac szczescia tutaj i chyba sie udalo
    jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc

    PS: jak jeszcze ktos chcialby pomoc to nadal zapraszam

  4. #14

    Domyślnie Odp: nikon vs pentax

    jeszcze tak sobie pomyslalem

    Cytat Zamieszczone przez Arrow00 Zobacz posta
    K10D jest kompatybilny z wszystkim co się do niego podepnie.
    Te wskazane przez Ciebie będą oczywiście działały.
    kiedys to bylo tak ze najnowsze lustrzanki razem ze starszymi szklami nie mialy sterowania przeslony z korpusu. ten 50mm nie bedzie tego przykladem?

  5. #15
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    370

    Domyślnie Odp: nikon vs pentax

    bierz k10 lub k200 ponoć to samo, z tym że w k200 pochowali parę przycisków...chyba że masz kase na d200
    Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!

  6. #16

    Domyślnie Odp: nikon vs pentax

    kiedys to bylo tak ze najnowsze lustrzanki razem ze starszymi szklami nie mialy sterowania przeslony z korpusu
    To było w Pentaxie ? NIe spotkałem się z tym. Miałem kilka starszych szkieł i z każdym działał bez zarzutu.
    Pozdrawiam Tomek.

  7. #17

    Domyślnie Odp: nikon vs pentax

    Cytat Zamieszczone przez Zwadzio Zobacz posta
    bardzo sluszna uwaga niestety ich forum nie obsluguje komputerow Apple albo zagranicznych IP i nie moge sie zarejestrowac :/...
    Na pewno obsługuje firefoxa, który jest również na MAC OSa a jesli chodzi o IP to zawsze możesz spróbować się zalogować przez któreś z anonimowych proxy - np takie

  8. #18
    Oszczędny w słowach Awatar pherni
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Sosnowiec&Żywiec
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: nikon vs pentax

    Wiatm ja bym postawił na Nikona D80 mniej szumi i balans bieli jest dokładniejszy fotki robi ładniejsze ale co się komu podoba taie male porównanie fotek z tych aparaów http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/COMPS01.HTM
    NIKON D7000, N18-105VR
    Nikon - THERE'S NO OTHER WAY

  9. #19

    Domyślnie Odp: nikon vs pentax

    Dziś, z tych dwóch, koleżance z pracy poleciłem Pentax'a K10 ze względu na "ultrakompatybilność" wstecz.
    I jestem przekonany, że będzie w 100% zadowolona, ale ile ludzi tyle potrzeb.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  10. #20

    Domyślnie Odp: nikon vs pentax

    dobrze powiedziane

    chyba tez pojde z tym Pentaxem. Majac jeszcze puche analogowa na ktorej moge miec film b&w i te same obiektywy to hoho... az sie chce isc na dlugie spacery
    do tego jeszcze cena atrakcyjna

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •