Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie sanki do statywu

    w programie Fotomania na tvn turbo 3 odcinek był poświęcony panoramom.

    jeśli ktoś nie widział to proszę:
    http://rapidshare.com/files/72890873...3_1_.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/72893354...3_1_.part2.rar

    a tu cała reszta:
    http://peb.pl/grafika-i-fotografia/2...mania-tvn.html

    gość używa sanek, które pozwalają przenieść oś obrotu z miejsca na gorącą stopkę na początek "źrenicy" obiektywu.

    czy ktoś wie gdzie można takie kupić?

    z góry dziękuję za pomoc
    D700, N70-200/2.8, N50/1.4, N85/1.8, N35/2.0, SB800,

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli są to sanki do makro (też takich czasami używam do panoram) to najtaniej wyjdzie poszukać na allegro lub w komisach starych sanek makro produkcji NRD. To byłaby wtedy groszowa sprawa. Można oczywiście kupić nowe sanki, np. Novoflex w Raysfoto, ale te ostatnie to wydatek minimum 500 zł.

  3. #3
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    370

    Domyślnie

    są pentacona za 120 zł(ych)
    Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ptero Zobacz posta
    są pentacona za 120 zł(ych)
    a czy mozesz mi dac jakis namiar, bo szukalem i nie moge znalezc, moze zle szukam, z gory dziekuje
    D700, N70-200/2.8, N50/1.4, N85/1.8, N35/2.0, SB800,

  5. #5

  6. #6
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    370

    Domyślnie Odp: sanki do statywu

    znalazłem jeszcze cosik takiego:

    http://www.allegro.pl/item340201190_...a_allegro.html
    Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar Kropla
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Warszawa - Kabaty
    Posty
    82

    Domyślnie

    czy mogę ożywić wątek ?
    sanki do makro...
    czy te nie mają za dużo "plastiku" http://www.allegro.pl/item569618046_...cze_makro.html
    Oczekiwania to zaplanowane z góry urazy
    D300

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •