Witam,
właśnie nosze sie z zamiarem kupienia statywu lub monopadu do mojego nkina d80 z battery gripem. Znalazłem monopod MANFROTTO 685B i zastanawiam sie czy mozna do niego dołączyć głowicę MANFROTTO 322RC2? Nie wiem czy będzie to funkcjonalne w przypadku mojego nikona z gripem? Jeśli nie ta głowica to jaka? Może ktoś z was ma dobre doświadczenia. Myslałem tez o innych opcjach: zakupie statywu MANFROTTO 055XPROB, albo monopoda MANFROTTO 560B. Szczerze mówie, ze nie wiem co wybrac. Potrzebuje to do zdjęć nocnym na starym miescie w Lublinie. Przydaloby sie cos mobilnego i w cenie do 1500 zl. Jesli macie jakies sugestie, bede bardzo wdzieczny za odpowiedz.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami