Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: monopod dylemat

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szyszak Zobacz posta
    . zdjecia musza byc jednak dobre.
    to bez statywu, się nie obejdzie. Z pomocą monopodu może i dasz rade zrobić jakieś zdj., ale będziesz musiał podwyższać czułość, otwierać przysłonę-a to raczej jakości zdjęć nie służy

  2. #12

    Domyślnie

    Bez statywu ani rusz, a jak nie jest za bezpiecznie to polecam nosić przy pasku to http://www.militaria.pl/tm/palka_tel...60.xml?cat=281 mi to już dwa razy ochroniło sprzęt.
    D3, FM3a, N17-35 2.8, N70-200 2.8 VR, N 180 2.8, NTC 1.7, N85 1.8D, N45 2.8P, N50 1.8 AIS i parę kg......

  3. #13

    Domyślnie

    a może zmniejszyć trochę budżet i w ramach tego zaprosić dwóch kolegów do spacerku nocą, a później na piwo się wybrać

    a po za tym, fakt że monopodem nie dasz rady na długich czasach
    D80, Tk 12-24/f4, T 17-50/f2.8, Tk 50-135/f2.8, N 70-300G

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •