Szukaj
Bez statywu ani rusz, a jak nie jest za bezpiecznie to polecam nosić przy pasku to http://www.militaria.pl/tm/palka_tel...60.xml?cat=281 mi to już dwa razy ochroniło sprzęt.
D3, FM3a, N17-35 2.8, N70-200 2.8 VR, N 180 2.8, NTC 1.7, N85 1.8D, N45 2.8P, N50 1.8 AIS i parę kg......
a może zmniejszyć trochę budżet i w ramach tego zaprosić dwóch kolegów do spacerku nocą, a później na piwo się wybrać
a po za tym, fakt że monopodem nie dasz rady na długich czasach
D80, Tk 12-24/f4, T 17-50/f2.8, Tk 50-135/f2.8, N 70-300G
Skontaktuj się z nami