czesc czy ktos wie jakie sa czasy synchronizacji wbudowanej lampy w d40x ?? niestety w instrukcji tego nie podaja ?![]()
Szukaj
czesc czy ktos wie jakie sa czasy synchronizacji wbudowanej lampy w d40x ?? niestety w instrukcji tego nie podaja ?![]()
Z tego co się orientuję w D40X zmienił się czas synchronizacji lampy błyskowej z 1/500 s na 1/200 s i dla wbudowanej lampy o liczbie przewodniej 12 właśnie tyle wynosi... Jesli cos pokręciłem to niech mnei koledzy poprawią.
Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła
do 1/200s. ten d40x ma migawkę szczelinową (nie hybrydową)
zewnetrzna lampa w trybie FP może pracować krócej - na kazdym czasie.
Lampa wbudowana w body nie ma chyba trybu FP ?
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
|D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
Pozdrawiam Tomek Kić
1/500 na bank
D200, T17-50, N100 2.8MF, SB-24
ten bez X
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
no to dobrze![]()
D200, T17-50, N100 2.8MF, SB-24
dzieki tez mi sie tak wydawalo bo czas nie chcial przeskoczyc wyzej niz 1/200 przy lampieale nie bylem pewien
Skontaktuj się z nami