Witam,
Jest kilka wątków nt. tej puszki, nawet pada tam stwierdzenie że wizjer nie grzeszy wielkością, ale taka odpowiedź mi trochę nie wystarcza.
Potrzebuję cyfrówki do niewielkich packshotów i pomyślałem właśnie o S3, ale boję się trochę tego wizjera. Miałem okazję pobawić się trochę nikonem d70 (chyba s), no i zdecydowanie taki wizjer odpada - za mały, zupełnie nie umiem ręcznie nim ostrzyć (ślepy jestem i tyle. W D80 jest już ok, no a jak to wygląda w S3? mógłby ktoś to do czegoś porównać. Można gdzieś pomacać tą puszkę w Warszawie?
Przy okazji, czy w S5 jest większy wizjer?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami