Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Canon EOS R50 V

  1. #1

    Domyślnie Canon EOS R50 V

    https://www.canon.pl/cameras/eos-r50v/

    • Waga 370 g z kartą i akumulatorem
    • Wymiary: 119,3 × 73,7 × 45,2 mm
    • Mocowanie RF (natywna obsługa obiektywów RF i RF-S)
    • Matryca APS-C CMOS 24,2MP
    • 4K 60p ograniczony do 64% obszaru w poziomie
    • 4K 30p, z nadpróbkowaniem 6K
    • Full HD 120p
    • Canon Log 3
    • Dual Pixel CMOS Auto Focus
    • Brak IBIS


    Cena 3329zł

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	canon-eos-r50-v-body_1.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	85,3 KB
ID:	87105
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	canon-eos-r50-v-body_2.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	56,7 KB
ID:	87106
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	canon-eos-r50-v-body_3.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	54,6 KB
ID:	87107
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  2. #2

    Domyślnie

    Wybitnie do nagrywania wideo, już bez żadnego udawania jak niektóre korpusy Sony. Przycisk REC z przodu nawet sugeruje grupę docelową.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ivy Mike Zobacz posta
    Wybitnie do nagrywania wideo, już bez żadnego udawania jak niektóre korpusy Sony. Przycisk REC z przodu nawet sugeruje grupę docelową.
    kreatorzy i influenserzy

    jeden z moich ulubionych "influenserow" starszego pokolenia tak to ladnie podsumowal (podkreslenie moje)
    All the camera companies are now looking more for future customers, too. The group that started in film SLRs, transitioned to DSLRs, and now is buying at the highest end of mirrorless is older and about to get smaller in size. You've seen the result in all the camera marketing materials lately: creators, influencers, and other euphemisms for "find a new, younger customer to hook and grow with."
    https://sansmirror.com/newsviews-2/c...ing-aps-c.html

  4. #4

    Domyślnie

    Ma to sens, jak najbardziej. Ja to widzę po innym korpo, Hondzie. Podstawowe modele motocykli są śmiesznie, wręcz absurdalnie tanie. Potem, nieco droższe, znów droższe - i zaczyna się przepaść, bo wyższe modele są już bardzo drogie. A gdzieś słyszałem że firmie zależy żeby przywiązać klienta, i żeby co jakiś czas wracał po nowym model.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •