Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Co sie dzieje?

  1. #1

    Domyślnie Co sie dzieje?

    Witam wszystkich forumowiczów.

    Czy mi się zdaje czy to forum umiera. Pamiętam je z przed kilku lat, jak co dziennie były nowe tematy odpowiedzi pojawiały się po kilku chwilach. Mnóstwo nowych ludzi.
    I choć nie jestem najaktywniejszy to lubiłem tu zajrzeć, czasem sprowokować. A teraz i po dwa tygodnie nic się nie zmienia.
    Czy wszyscy zajęli się robieniem zdjęć i już tu nie zaglądają poza kilkoma "wiernymi" i moderatorami.
    Ostatnio edytowane przez OjTam ; 24-03-2024 o 22:24 Powód: literówka, po raporcie

  2. #2

    Domyślnie

    To się dzieje.
    https://forum.nikoniarze.pl/threads/...u?goto=newpost

    I to od dawna, niestety.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #3

    Domyślnie

    Jesteś moderatorem, czy możesz odzyskać moje dawne zdjęcia

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buzdygan Zobacz posta
    Czy wszyscy zajęli się robieniem zdjęć i już tu nie zaglądają .....
    chyba tak byłoby najlepiej, nieprawdaż ? zająć się fotografowaniem niż rozpisywaniem w nieskończonośc o zmianach body czy szkła
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •