Close

Strona 309 z 1184 PierwszyPierwszy ... 209259299307308309310311319359409809 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 081 do 3 090 z 11834
  1. #3081
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fantazja Zobacz posta

    Nie piję w pracy

    Ja też


    Ale po pracy można zatankować...




  2. #3082

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Ten dinks do zwalniania baterii w laptoku?
    Dynks to do czyszczenia, jak dynksem bakterię potraktujesz to wybuchnie!
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  3. #3083
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wind Mill Zobacz posta
    Dynks to do czyszczenia, jak dynksem bakterię potraktujesz to wybuchnie!
    Nie nie, z kolorków to ja głównie zielone Chociaz fioletowy kolorek bardzo lubie [tak, wiem, są też bezbarwne ] A tam jest dinks a nie dynks

  4. #3084

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostatni_wolny_login Zobacz posta
    Książka/ zeszyt w imitacyjno-korkowej okładce, a brązowy pasek jest zakładką montowaną w grzbiet tejże książki?
    Zaliczam @ostatni_wolny_login +1
    to jest notes z gumką
    Ale pasek jako zakładka też w nim jest
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	notes.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	315,9 KB
ID:	60537

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Ja też


    Ale po pracy można zatankować...

    https://64.media.tumblr.com/9fceb84c...h1dho1_500.gif

    Po pracy też niestety mam obowiązki
    Kobiety tak nie tankują
    D750 | D7000 | MOJA FANTAZJA

  5. #3085

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fantazja Zobacz posta
    Kobiety tak nie tankują
    byś się zdziwiła
    niestety "tankowanie" potrafi dopaść każdego

    no i czekamy @ostatni_wolny_login
    trochę mnie zmyliła podpowiedź że jestem blisko z tym introligatorstwem
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #3086

    Domyślnie

    A WIĘC, z uwagi na fakt że nie zaczynamy zdania od "a więc", lecimi z koksem

    Ranking:

    0. Święty Mikołaj - +3,1415...^256
    1. Wind Mill - 25 pkt
    2. crusiek - 24 pkt
    3. siemalysy - 21 pkt
    4. OjTam - 19 pkt
    5. klan - 13 pkt
    6. krzysztofz24 - 12,5 pkt
    7. cz4rnuch - 11,5 pkt
    8. fantazja - 11 pkt
    9. bogdi64 - 9 pkt
    10. tbogdanowicz - 8,5 pkt
    11. tomkep - 7 pkt
    12. lukasz_kk - 6 pkt
    13. sneer - 4,5 pkt
    13. eMGie - 4,5 pkt
    14. Darth Dex - 3 pkt
    15. notdot - 2 pkt
    16. Jurek Ż - 1 pkt
    17. Pyra001 - 1 pkt
    18. rwpb - 1 pkt
    19. woto - 1 pkt
    20. vmd - 1 pkt
    255. ostatni_wolny_login - 1 pkt
    256. cała reszta forum - 0 pkt
    1024. cała reszta świata - -1 pkt
    2048. ŚNięty Mikołaj - -3,1415...^256

    Што ета

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pytanie_MOS9087.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	139,1 KB
ID:	60540
    Nikon D7100 + Nikkor 18-105 KIT

  7. #3087

    Domyślnie

    Strzelę od czapy, że trackball.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  8. #3088

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wind Mill Zobacz posta
    Strzelę od czapy, że trackball.
    a więc czapka ma z głowy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_MOS9087.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	2,17 MB
ID:	60541

    sądziłem że fotobrać nieobyta będzie z takimi wynalazkami.
    Nikon D7100 + Nikkor 18-105 KIT

  9. #3089

    Domyślnie

    Ranking:

    0. Święty Mikołaj - +3,1415...^256
    1. Wind Mill - 26 pkt
    2. crusiek - 24 pkt
    3. siemalysy - 21 pkt
    4. OjTam - 19 pkt
    5. klan - 13 pkt
    6. krzysztofz24 - 12,5 pkt
    7. cz4rnuch - 11,5 pkt
    8. fantazja - 11 pkt
    9. bogdi64 - 9 pkt
    10. tbogdanowicz - 8,5 pkt
    11. tomkep - 7 pkt
    12. lukasz_kk - 6 pkt
    13. sneer - 4,5 pkt
    13. eMGie - 4,5 pkt
    14. Darth Dex - 3 pkt
    15. notdot - 2 pkt
    16. Jurek Ż - 1 pkt
    17. Pyra001 - 1 pkt
    18. rwpb - 1 pkt
    19. woto - 1 pkt
    20. vmd - 1 pkt
    255. ostatni_wolny_login - 1 pkt
    256. cała reszta forum - 0 pkt
    1024. cała reszta świata - -1 pkt
    2048. ŚNięty Mikołaj - -3,1415...^256

    To tak po szybkości przed fajrantem. Zagadkowy przedmiot już tu kiedyś występował.
    I nie jest to ekspres do kawy ani drapak do kreta.
    Coż widzimy na 1:1 cropie?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20220223_182101[1]_675x900.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	66,6 KB
ID:	60546
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  10. #3090

Strona 309 z 1184 PierwszyPierwszy ... 209259299307308309310311319359409809 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa fotograficzna - "Czy znasz Polskę?" - SEZON 2
    By Juriko in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 2730
    Ostatni post / autor: 27-01-2025, 13:28
  2. Zabawa "Czy znasz Świat?" SEZON 2
    By Jacek_Z in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 960
    Ostatni post / autor: 08-05-2023, 16:50
  3. Zabawa Foto - Co To Jest? Sezon 3
    By OjTam in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 12346
    Ostatni post / autor: 21-10-2021, 08:14
  4. Zabawa fotograficzna - Co to jest? SEZON 2
    By siemalysy in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 7177
    Ostatni post / autor: 10-11-2019, 11:43
  5. foto zabawa z pytaniem na niedzielę
    By bogdi64 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 16:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •