Standard, wpadła @fantazja, myk, tajny cios i po zabawie xD
Szukaj
Standard, wpadła @fantazja, myk, tajny cios i po zabawie xD
no właśnie, tu niby opowieści, że akty maluje a tak na prawdę przybija pieczątki![]()
możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby
Super
Ranking:
0. Święty Mikołaj - +3,1415...^256
1. Wind Mill - 25 pkt
2. crusiek - 24 pkt
3. siemalysy - 21 pkt
4. OjTam - 19 pkt
5. klan - 13 pkt
6. krzysztofz24 - 12,5 pkt
7. cz4rnuch - 11,5 pkt
8. fantazja - 11 pkt
9. bogdi64 - 9 pkt
10. tbogdanowicz - 8,5 pkt
11. tomkep - 7 pkt
12. lukasz_kk - 6 pkt
13. sneer - 4,5 pkt
13. eMGie - 4,5 pkt
14. Darth Dex - 3 pkt
15. notdot - 2 pkt
16. Jurek Ż - 1 pkt
17. Pyra001 - 1 pkt
18. rwpb - 1 pkt
19. woto - 1 pkt
20. vmd - 1 pkt
256. cała reszta forum - 0 pkt
1024. cała reszta świata - -1 pkt
2048. ŚNięty Mikołaj - -3,1415...^256
Co to jest?
Też jestem w pracy i używam tego najczęściej w pracy, ale można wszędzie o każdej porze
![]()
D750 | D7000 | MOJA FANTAZJA
Tablica korkowa?
- ZABAWA W RAWKI
WEŹ UDZIAŁ!
- D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
- RX100 III
- Flickr Pstryk || strava || yt
D750 | D7000 | MOJA FANTAZJA
D750 | D7000 | MOJA FANTAZJA
Jakaś podstawka żaroodporna może?
Albo podstawka aktowa![]()
- ZABAWA W RAWKI
WEŹ UDZIAŁ!
- D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
- RX100 III
- Flickr Pstryk || strava || yt
Nie, to nie jest podstawka
D750 | D7000 | MOJA FANTAZJA
Jest to więc lastryko czy inna fancy posadzka. U dołu kadru widzimy bieżnik uroczego chodniczka
Nikon D7100 + Nikkor 18-105 KIT
Skontaktuj się z nami