Witajcie, a co sądzicie o
ZESTAW APARAT CANON EOS 4000D+ 50MM 1.8 YONGNUO +A ?
Szukaj
Witajcie, a co sądzicie o
ZESTAW APARAT CANON EOS 4000D+ 50MM 1.8 YONGNUO +A ?
"Piękno jest w nas i otaczającym świecie" || Obecnie:,Nikon D7200, Nikon 18-105 f/3.5-5.6 G ED VR, Nikkor 35 f/1.8 G || Było: Nikon D5000, Nikon 18-55 mm, Pentax Optio LS 465
Zarejestrowałeś się wczoraj na forum Nikona, żeby pytać o aparat Canona? Ciekawe... Z pewnością jest jedno forum, na którym szybciej dostaniesz sensowne informacje. Tu się tylko dowiesz, że te 50 Yongnuo jest raczej słabe, a Canon ma dość dobre i tanie 50 1.8 STM zdaje się i na pewno byłoby lepiej![]()
Szukam porady ale głównie jestem zwolennikiem Nikon-a i w tym sprzęcie chce działać ....
"Piękno jest w nas i otaczającym świecie" || Obecnie:,Nikon D7200, Nikon 18-105 f/3.5-5.6 G ED VR, Nikkor 35 f/1.8 G || Było: Nikon D5000, Nikon 18-55 mm, Pentax Optio LS 465
Co za logika![]()
Wydaje mi się, że 4000D to jest amatorski Canon, coś jak Nikon D3xxx, tu Ci raczej nic sensownego o nim nikt nie powie. Masz wątek o Nikonie, kilka sensownych porad plus zaproszenie do dyskusji o bezlustrach. Myślę, że mało kto tutaj miał lub ma Canona, szczególnie te amatorskie małe lustra. Na przykład ja bym z Tobą mógł pogadać o 6D![]()
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
Ten canon to szmelc i nie dlatego że forum nikon tylko takie są fakty.
Jak tani canon apsc to już 40d lub 50d i obiektyw 50 mm/1.8 stm
Ale jak ma być 40D to lepszy jest Nikon D90 albo D7000 czy nawet D5100.
Robi się z tego ciekawy wątek archeologiczny.
Skontaktuj się z nami