Ale nie lepiej Q2 ?
Nie będzie Ciebie kusiło do kupowania szkieł. Wszystko w jednym pudełku.
Ja do tego doszedłem dawno że najlepiej sprawdza sie na codzień coś takiego jak mały x100F litera w sumie seria dowolnaale gdybym miał wsio sprzedać i zostać z jednym tylko to kupiłbym sobie Q2. I nie miałbym bólu jakie szkło.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami