Szukaj
Ostatnio edytowane przez Carax ; 27-10-2019 o 15:08
3 tu nie pasuje, choć niczego jej nie brak. 1 i 2 - piękne widokówki, każda ma coś w sobie. Może na 2 przygasiłbym odrobinę prawą stronę.
Z6II | N 14-30 | T 28-75 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10
Dziękuję za komentarze. Wrocław jest bardzo malowniczy i mam nadzieję, że będę miał jeszcze kiedyś okazję na poranny spacer w innych zakątkach tego miasta.
Wybieram 2.
Lubię takie kolory i nic bym nie przygaszał. Tam było dużo światła i to widać.
1 - nie mój typ, więc nie oceniam...
2 - piękna
3 - kompozycyjnie OK, ale kolor faktycznie coś nie gra, albo za mały kontrast, albo za ciepłe kolory - taka trochę zbyt HDR-owa.
Skontaktuj się z nami