Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: d300 z wifi???

  1. #1

    Domyślnie d300 z wifi???

    w prezentacji d300 jest oto taki kawalek "Wynik można oglądać przez bezprzewodową lub przewodową sieć LAN" czy oznacza to ze d300 bedzie mial wifika (bez zadnych przystawek)??

  2. #2

    Domyślnie

    Tak.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    jak bez przystawek?, coś chyba pomyliliście
    pozdrawiam Piotr


  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gawronnek Zobacz posta
    jak bez przystawek?, coś chyba pomyliliście
    Masz całkowitą rację. Komunikacja, ale z dodatkowym klockiem. Za Nikon PL:

    Bezprzewodowa komunikacja
    Firma Nikon była pionierem w dziedzinie bezprzewodowej transmisji zdjęć. Obecnie wraz z pojawieniem się przekaźnika bezprzewodowego WT-43 marki Nikon nastała era sieci złożonych z wielu aparatów. Nie tylko pozwala on transmitować zdjęcia na serwery i zdalnie sterować aparatem, ale również umożliwia zdalne przeglądanie miniatur zdjęć zapisanych w aparacie. W środowisku bezprzewodowym można budować sieci złożone z maksymalnie 5 aparatów D300 i dzięki temu przeglądać miniatury zdjęć jednocześnie ze wszystkich podłączonych aparatów. Następnie można „ściągnąć” odpowiednie pliki zdjęć, podczas gdy fotografowie kontynuują swoją pracę.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Bezprzewodowa komunikacja
    Firma Nikon była pionierem w dziedzinie bezprzewodowej transmisji zdjęć. Obecnie wraz z pojawieniem się przekaźnika bezprzewodowego WT-43 marki Nikon nastała era sieci złożonych z wielu aparatów. Nie tylko pozwala on transmitować zdjęcia na serwery i zdalnie sterować aparatem, ale również umożliwia zdalne przeglądanie miniatur zdjęć zapisanych w aparacie. W środowisku bezprzewodowym można budować sieci złożone z maksymalnie 5 aparatów D300 i dzięki temu przeglądać miniatury zdjęć jednocześnie ze wszystkich podłączonych aparatów. Następnie można „ściągnąć” odpowiednie pliki zdjęć, podczas gdy fotografowie kontynuują swoją pracę.
    nie wiem czy to potwierdza waszą teze poniewaz ten sam przekaznik jest wymieniany przy d3 i nigdzie nie jest napisane ze jest on zewnetrzny, rownie dobrze moze byc to nazwa wbudowanego w oba aparaty przekaznika (co oczywiscie nie oznacza ze tak jest, jedynie ze cytat nie jest nadal odpowiedzia wyczerpujaca)

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lordgregius Zobacz posta
    nie wiem czy to potwierdza waszą teze poniewaz ten sam przekaznik jest wymieniany przy d3 i nigdzie nie jest napisane ze jest on zewnetrzny, rownie dobrze moze byc to nazwa wbudowanego w oba aparaty przekaznika (co oczywiscie nie oznacza ze tak jest, jedynie ze cytat nie jest nadal odpowiedzia wyczerpujaca)
    prawie na koncu strony:

    http://www.digitalreview.ca/content/Nikon-D300-Digital-SLR-Camera-Pg2.shtml

  7. #7

    Domyślnie

    przecież był pokazany tutaj http://nikon.org.pl/showthread.php?p=395648 po co cudować i wymyślać niestworzone historie
    pozdrawiam Piotr


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •