Nie, nie jestem aż tak głupi.Funkcja podnoszenia lustra trochę inaczej działa. Nawet gdybym ją włączył, to po wyłączeniu aparatu, lustro powinno opaść, a tak nie jest. Aparat resetowałem. Myślałem nawet o ponownym wgraniu oprogramowania, ale bałem się ewentualnej utraty gwarancji.
Pozdrawiam.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami