Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
Z rękawa może nie, ale ze złogów magazynowych Canon może jeszcze coś wyciągnąć.
W złogach to specjalistą jest raczej sony, bo do dzisiaj można jeszcze spotkać A7 "classic" na pólkach. To już jest mocny klasyk