Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Problem z wizjerem

    Witam,

    Mam problem z wizjerem w D40. Trzy punkty ostrosci działaja, ale na dole wizjera nie wyswietla sie zadna ikonka...

    To sie jakos wylaczylo? W instrukcji pisze ze cos moze byc z temperatura....

    Prosze o pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Naciśnij do połowy spust migawki i zobacz czy się wyświetla.

    Pozdrawiam
    ..:: D90 ::..
    '...canon robi bardzo dobre aparaty, a NIKON zdjęcia...'
    www.kurkowiak.com

  3. #3

    Domyślnie

    Hmm jakby Ci to powiedzieć... D40 ma tylko 3 pola ostrości...

  4. #4

    Domyślnie

    Wyswietlaja sie tylko pola ostrosci... ale na dole powinny byc jeszcze ikonki typu:
    bateria, czas migawki, przyslona, blysk, ile zdjec itp

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soluś Zobacz posta
    Witam,

    ale na dole wizjera nie wyswietla sie zadna ikonka...
    Żebyśmy się zrozumieli chodzi tobie o listwę z informacjami która się na dole wyświetla, a nie o dodatkowy punkt AF ??
    ..:: D90 ::..
    '...canon robi bardzo dobre aparaty, a NIKON zdjęcia...'
    www.kurkowiak.com

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soluś Zobacz posta
    Wyswietlaja sie tylko pola ostrosci... ale na dole powinny byc jeszcze ikonki typu:
    bateria, czas migawki, przyslona, blysk, ile zdjec itp
    No to się rozumiemy tak jak napisałem na samym początku z tym, że aparat musi być włączony a potem naciśnij do połowy spust i się wyświetli


    Pozdrwaiam
    ..:: D90 ::..
    '...canon robi bardzo dobre aparaty, a NIKON zdjęcia...'
    www.kurkowiak.com

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chicken Zobacz posta
    No to się rozumiemy tak jak napisałem na samym początku z tym, że aparat musi być włączony a potem naciśnij do połowy spust i się wyświetli


    Pozdrwaiam

    Nie wyswietla sie, ciemnosc na dole

  8. #8

    Domyślnie

    Moze kos ma jeszcze jakis pomysl?

  9. #9

    Domyślnie

    A może poprostu bateia padła, naładuj albo wsadź nowe i zobaczysz.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wiktor.bakiewicz Zobacz posta
    A może poprostu bateia padła, naładuj albo wsadź nowe i zobaczysz.
    Naładowane i dalej nic

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •