Close

Strona 1063 z 1914 PierwszyPierwszy ... 6356396310131053106110621063106410651073111311631563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 621 do 10 630 z 19131
  1. #10621
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    Są relatywnie tanie jasne zoomy w bagnecie A skąd je można zaimportować. W tym zeissy 16-35/2.8 (pod 4k zł), 24-70/2.8, sony, sigmy, tamrony i minolty f2,8...
    Adaptery do tego są jakieś normalne czy cuda wianki jakieś za parę tysiaków ?

  2. #10622

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damiroz Zobacz posta
    Nie zgodzę się z tym twierdzeniem... Zresztą na końcu i tak wszystko sprowadza się do obróbki i tego co chcemy osiągnąć.
    No cóż, jedni bardzo lubią rzeźbić, drudzy mniej. Ja należę do tych drugich
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  3. #10623

    Domyślnie

    A ja tak zastanawiam się ilu z właścicieli Sony utrzymuje się z pracy tym sprzętem... Mam na myśli oczywiście wypowiadających się tutaj.

  4. #10624

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    A ja tak zastanawiam się ilu z właścicieli Sony utrzymuje się z pracy tym sprzętem... Mam na myśli oczywiście wypowiadających się tutaj.
    A co to ma do rzeczy?
    Miałem kiedyś Nikona, dużo tego było , akurat wtedy coś cyknąłem zarobkowo. Potem Fuji, kompetny system, zoomy, jasne stałki, macro, fiszka. Brakowało tylko jakiegoś super tele. Teraz mam Sony i jest zabawa, z której mam frajdę. Porócz focenia radoche mi sprawia wypatrywanie nowości, recenzje szkieł, wyszukiwanie ciekawych plesniaków.

    Wysłane z mojego SM-T530 przy użyciu Tapatalka
    NIKON forever

  5. #10625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bradley Zobacz posta
    A co to ma do rzeczy?
    No jak co to ma do rzeczy? Chyba jasno napisałem co ma do rzeczy...

  6. #10626

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    No jak co to ma do rzeczy? Chyba jasno napisałem co ma do rzeczy...
    A mnie tylko o to chodzi, że niezależnie od tego, czy się pracuje, czy "bawi", to każden chce mieć zajefajne zabawki. Zresztą nie wypowiadam się za "tu piszących " ale całkiem sporo człowieków używa soniacza, zwłaszcza "filmujący".

    Wysłane z mojego SM-T530 przy użyciu Tapatalka
    NIKON forever

  7. #10627

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bradley Zobacz posta
    A mnie tylko o to chodzi, że niezależnie od tego, czy się pracuje, czy "bawi", to każden chce mieć zajefajne zabawki. Zresztą nie wypowiadam się za "tu piszących " ale całkiem sporo człowieków używa soniacza, zwłaszcza "filmujący".
    A mnie chodzi o to o co zapytałem Bo mimo wszystko praca od zabawy się ciut różni

  8. #10628

  9. #10629

    Domyślnie

    Superowe.
    Teraz mam monitorek skalibrowany przez Marcina, to widzę co i jak.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    2. 6. 5.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  10. #10630

    Domyślnie

    Wreszcie jakieś zdjęcia i do tego takie fajne!

    Wysłane z mojego SM-T530 przy użyciu Tapatalka
    NIKON forever

Strona 1063 z 1914 PierwszyPierwszy ... 6356396310131053106110621063106410651073111311631563 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •