35mm to akurat skrajność ale jakby była lekka i mała to może być, raczej szersze stałki wolałbym jak w canonie albo sigma 24-35 f2 oj mimo że duże to jednak byłoby dobrą alternatywą.
Ja też lubię pleśniaki, przerabiam sobie i nie tylko sporo róznych 35mm, 135mm czy 200 do nikona, jednak bez jasnego zooma w przystępnej cenie system traci sens i dlatego na samych pleśniakach daleko przygoda z systemem nie zajdzie, a dodatkowo ceny i rozmiary obiektywów robią swoje.
Szukaj









Skontaktuj się z nami