Close

Strona 1060 z 1914 PierwszyPierwszy ... 6056096010101050105810591060106110621070111011601560 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 591 do 10 600 z 19131
  1. #10591
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    35mm to akurat skrajność ale jakby była lekka i mała to może być, raczej szersze stałki wolałbym jak w canonie albo sigma 24-35 f2 oj mimo że duże to jednak byłoby dobrą alternatywą.


    Cytat Zamieszczone przez dareksad Zobacz posta
    Po części należę do tej grupy i nie przez ograniczenia finansowe. Stare szkła to nie tylko pleśniaki, to cała masa wyjątkowych szkieł a seria A7 nadaje się do tego najlepiej.
    Mogę sobie pozwolić na nowości z AF itd. ale mnie to nie kręci.
    A7II to dla mnie coś więcej niż tylko szybkie cykanie zdjęć.
    Ja też lubię pleśniaki, przerabiam sobie i nie tylko sporo róznych 35mm, 135mm czy 200 do nikona, jednak bez jasnego zooma w przystępnej cenie system traci sens i dlatego na samych pleśniakach daleko przygoda z systemem nie zajdzie, a dodatkowo ceny i rozmiary obiektywów robią swoje.

  2. #10592

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    35mm to akurat skrajność ale jakby była lekka i mała to może być, raczej szersze stałki wolałbym jak w canonie albo sigma 24-35 f2 oj mimo że duże to jednak byłoby dobrą alternatywą...
    O Boziu, 24-35 od Sigmy z przyspawanym tubusem na A7 A 35 przecież jest lekka i mała. Wersja o Samy waży tylko 85g.

  3. #10593

    Domyślnie

    @koesh to jako ciekawostka jaką ostatnio zrobiłem i nie tylko nowoczesne szła mogą być ciężkie

  4. #10594

    Domyślnie

    200/1.9? Ładny potwór. Możesz jakiegoś sampla zarzucić?
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #10595

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dareksad Zobacz posta
    @koesh to jako ciekawostka jaką ostatnio zrobiłem i nie tylko nowoczesne szła mogą być ciężkie
    No ładne cacko!

    Wysłane z mojego SM-T530 przy użyciu Tapatalka
    NIKON forever

  6. #10596

    Domyślnie

    Tak, to 200mm/f:1.9
    Na razie nie mam dużo zdjęć, czekam na wiosnę.
    Obiektyw bez problemu kryje klatkę 6x7

  7. #10597

    Domyślnie

    Ładnie zielonym sieje.
    Skoro kryje 6x7, to rozumiem że pod lustro Nikona da się podpiąć z ostrzeniem na nieskończoność?
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #10598

    Domyślnie

    Zielony, to być może moja zasługa.
    Obiektyw zrobiony jest pod Pentax 67, więc z redukcją można podpiąć praktyczne pod wszystko.

  9. #10599

    Domyślnie

    Czy jest w Polsce jakakolwiek sztuka a7 z taką modyfikacją matrycy ?
    https://kolarivision.com/product/son...-lens-upgrade/

    Mówimy o korzystaniu ze szkieł Leica na aparatach a7.

  10. #10600

    Domyślnie

    Używaną M9 możesz nabyć za 1800-2000 zorros. Nie wiem czy jest sens bawić się w takie kombinacje z A7. Może jeżeli się już jest właścicielem A7
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

Strona 1060 z 1914 PierwszyPierwszy ... 6056096010101050105810591060106110621070111011601560 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •