Close

Strona 685 z 1914 PierwszyPierwszy ... 18558563567568368468568668769573578511851685 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 841 do 6 850 z 19131
  1. #6841

    Domyślnie

    Capture pro był nie dawno za free do sony, czym się różni od wersji nie for sony (nie otwiera innych formatów plików raw )
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  2. #6842

    Domyślnie

    heh myslalem ze uzytkownicy Sony maja taniej
    “When you photograph people in color, you photograph their clothes. But when you photograph people in black and white, you photograph their souls” Ted Grant

  3. #6843

    Domyślnie

    Za free jest wersja okrojona. A przynajmniej kiedyś była. Za dopłatą była pełna do Sony, a za ciut większą niewielką dopłatą pełna
    NIKON forever

  4. #6844

    Domyślnie

    -"ciut większa dopłata" do pełnej wersji to 279 EUR (+ VAT)
    - pełna wersja ale tylko do rawów sony 50 EUR (+ VAT)
    - okrojona wersja do sony free
    tak to wygląda...
    czekam w dalszym ciągu na klucz

  5. #6845

    Domyślnie

    To zanim dostaniesz klucz napisz
    co ma więcej wersja Pro w stosunku do tej darmowej.

    Express zdążyłem już poznać.

  6. #6846

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vid3 Zobacz posta
    To zanim dostaniesz klucz napisz
    co ma więcej wersja Pro w stosunku do tej darmowej.

    Express zdążyłem już poznać.
    Na pewno dodatkowo są dostosowania lokalne czyli plamy, przyciemnianie gradientowe i takie tam. Coś tam więcej w dostosowywaniu kolorów ale chyba niewiele. Nie wiem jak z bibliotekami czy innymi ficzerami.

    Mnie dziewiątka w wersji trail robiła jakieś dziwne cuda np. przy zamykaniu jakiś error i się wkurzałem, zwieszało mi ale ja mam starego kompa z 4 gb ramu i win 7
    Ostatnio edytowane przez Owain ; 20-10-2016 o 20:22
    Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!

  7. #6847

    Domyślnie

    Są fajne profile, plamkowanie, praca na warstwach.
    Za 50 euro profi program to bajka i ukłon w stronę użytkowników.
    http://www.fotopolis.pl/testy/softwa...pinia-eksperta

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Ja mam Windows 7 64 i 6 giga ramu i mi trial chodził super.
    Ostatnio nie mogłem ściągnąć wersji free, ale ściągnąłem aktualizacje systemu i jest wszystko ok.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  8. #6848

    Domyślnie

    Na stronie Phase jest tabelka, można wszystkie opcje programów porównać.
    Właściwie to jestem wxxxurwiony na nich, kupiłem ten soft chyba przez sentyment do tej nacji i Kph.
    Nawet z daremną wersją mam problemy o których już pisałem. Rawy otwierają się z zieloną maską ostrości która przy f8 potrafi pokryć cały kadr.
    Aby normalnie pracować trzeba to wyłączyć, ale jak ? Teoretycznie przecież powinno jej nie być. To opcja z płatnej wersji softu i na pasku zadań brakuje przycisku !
    Przeryłem całą galaktykę w poszukiwaniu rozwiązania, w końcu napisałem do supportu. Odpowiedzieli mi po 3 dniach " wyłącz przyciskiem". Zrobiłem zrzut ekranu przesłałem i pytam gościa gdzie jest TEN PRZYCISK ( w wersji płatnej wiem gdzie jest) ? Niestety odpowiedzi nie otrzymałem.
    Wczoraj kupiłem kartą wersję za 50E netto i sobie czekam. W Phase piszą, jak problem z płatnością, to pewnie coś nie tego z twoim bankiem. Dzwonie na infolinię aby dowiedzieć się czy wszystko ok. Mówią mi, wszystko z naszej strony w porządku, transakcja wyszła i czeka na zaksięgowanie u odbiorcy, czyli Phase. I tak już sobie czeka 36 godzin. Wczoraj przed południem pisałem w tej sprawie na support i też sobie czekam na odpowiedź......
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 20-10-2016 o 22:07

  9. #6849

    Domyślnie

    Właśnie pokonałem zieloną maskę, daremny express mam już w pełni funkcjonalny he he he hy hy hy
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 21-10-2016 o 00:17

  10. #6850
    Gosc
    Gość

    Domyślnie

    Witam Ktoś z użytkowników może próbował wolniejszej reporterki z manualnymi Samyangami 35,50,85 1.4? Idzie wyrobić przy wprawie przez focus peaking? Czy może lepiej zamiast 35 i 50 kupić 28 f/2 i 50 fe 1.8 z af?

Strona 685 z 1914 PierwszyPierwszy ... 18558563567568368468568668769573578511851685 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •