Close

Strona 1629 z 2246 PierwszyPierwszy ... 6291129152915791619162716281629163016311639167917292129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 281 do 16 290 z 22452
  1. #16281

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    Bo to choroba jest. Nieuleczalna. Prędzej czy później Cie dopadnie
    Najgorsze są nawroty... Nie wiem już nawet ile razy potrafiłem kupić - sprzedać - ponownie za jakiś czas kupić to samo szkło..

  2. #16282

    Domyślnie

    Ktos kiedys mi powiedzial, ze niby nie pije i nie pale ale jestem uzalezniony od fotografii i
    zachowuje sie czasem jak hazardzista to znaczy, ze oni graja w karty i na automatach a ja notorycznie gram na obiektywach i puszkach
    W sumie jest przyjemnosc... Ale serce boli, jak pieniazki za szybko sie rozchodza

    Probowalem dzialac na kompakcie bez wymiennej optyki ale to cieeeeezko jest i na dluzsza mete lapy swedza aby cos zakombinowac z wymienna optyka w innych puszkach
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  3. #16283

    Domyślnie

    Zacznij pić!
    NIKON forever

  4. #16284

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was używał może z jakąś puszką Fuji X Samyanga 85 1.4, i mógłby się podzielić opiniami o tym szkle?
    5D
    X-E1
    COOLPIX A

  5. #16285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d_oldschool Zobacz posta
    Czy ktoś z Was używał może z jakąś puszką Fuji X Samyanga 85 1.4, i mógłby się podzielić opiniami o tym szkle?
    Ja używam z x-m1. Co do ostrzenia to nie jest tak źle dzięki focus picking. Obrazek jest całkiem fajny, chodź wydaje mi się że kontrast jest lepszy na nikonie.

  6. #16286

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bradley Zobacz posta
    Zacznij pić!
    I to jest słuszna koncepcja. I wyjdzie taniej.


  7. #16287
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    4K w bezlusterkowcach pełni obecnie rolę identyczną jak fotele lotnicze w maluchu przed 1989.

  8. #16288

    Domyślnie

    Dobre 4K jest warte wyrzeczeń ale nie ze sprzętów za kilka dolców . Tyle że to do produkcji kinowej (BTW: też nie wszędzie wyświetlają).
    W normalnym świecie i tak później wszystko ląduje w najlepszym przypadku na interpolowanym 1080i w TV lub na DVD .
    Co prawda marketing robi nieprawdopobną wodę z mózgu ludziom, bo ostatnio jeden z klientów chciał żeby oddać materiał w 4K na DVD .
    Pozdrawiam
    Marcin

  9. #16289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    4K w bezlusterkowcach pełni obecnie rolę identyczną jak fotele lotnicze w maluchu przed 1989.
    a po 1989 te fotele cos zmienialy?

  10. #16290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    A tak, dowolne - znaczy się dobre i pod FF czyli sugerujesz takie zestawy ?
    )))))
    A czymże różnią się te zestawy od np. takiego czegoś?:

    FF (Fuji + Fuji)

Strona 1629 z 2246 PierwszyPierwszy ... 6291129152915791619162716281629163016311639167917292129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •