Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Model RC

  1. #1

    Domyślnie Model RC

    Koledzy, może kto doradzi, podpowie.
    Potrzebuję kupić model auta RC. Koszt max 500 zł.
    Kompletnie nie znam się na tym, na co zwracać uwagę itp. Auto dla syna (12 lat), ale i ja też sobie pośmigam ( o ile mi da)
    Znalazłem coś takiego:
    https://www.conrad.pl/Model-samochod..._19765_1202181
    Nie wiem czy się nada, będzie odpowiednio trwały i mało problematyczny.
    Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, podpowiedzi czy jakieś inne przykłady itp
    nic...

  2. #2

    Domyślnie

    Mając jako takie doświadczenie, powiem jedno. Musisz sprawdzic czy są dostępne części - TO PODSTAWA. Jeżeli nie ma ich łatwo dostępnych w wielu miejscach - rezygnujesz z danego produktu!!! Lepiej dołożyć i nie mieć potem problemów

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Mając jako takie doświadczenie, powiem jedno. Musisz sprawdzic czy są dostępne części - TO PODSTAWA. Jeżeli nie ma ich łatwo dostępnych w wielu miejscach - rezygnujesz z danego produktu!!! Lepiej dołożyć i nie mieć potem problemów
    To tak awaryjne są te zabawki??
    Zakładałem, że grzebać przy tym nie trzeba za bardzo, poza przeczyszczeniem, nasmarowaniem tego i owego.
    Chyba zatem skala 1:18 odpada. Dla 1:10 jest zdecydowanie większy wybór części.
    nic...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Auto dla syna (12 lat), ale i ja też sobie pośmigam ( o ile mi da)
    To powinno rozwiewać wszelkie twoje wątpliwości dotyczące potrzeby łatwo dostępnych części



    Bo znam wyrażenie "pośmigać"
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 26-07-2016 o 21:03

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar abiks22
    Dołączył
    08 2014
    Miasto
    Olsztyn k/Częstochowy
    Posty
    67

    Domyślnie

    na jednym ze zdjęć kolegi jest bardzo dobry model, praktycznie niezniszczalny - Traxxas Slash
    z czterech których używam, właśnie Slash psuje mi się najrzadziej-właściwie to tylko zębatki odbierające niszczę, ale to przez moje eksperymenty z przełożeniami
    kwestia tylko, że za 500 zł to nie kupisz...
    Amator ze sprzętem amatorskim,żeby nie było przerostu formy nad treścią...

  6. #6

    Domyślnie

    Ok już wiem o co chodzi
    Nie chcę wydawać za dużo na zabawkę. Może mu się spodoba albo i nie. Na początek myślałem o czymś w miarę tanim i prostym.
    nic...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Ok już wiem o co chodzi
    Nie chcę wydawać za dużo na zabawkę. Może mu się spodoba albo i nie. Na początek myślałem o czymś w miarę tanim i prostym.
    I za chwile okaże się że kupiłeś d50 i szkło 18-50 ale yongnuo czy jakoś tak...

  8. #8

    Domyślnie

    Nie wiem czy ta firma jeszcze istnieje http://rcservice.fm.interiowo.pl
    kiedyś można było u nich tanio kupić używane modele Tamiya, Carson.
    Do tego co sobota spotkanie na pobliskim torze

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar abiks22
    Dołączył
    08 2014
    Miasto
    Olsztyn k/Częstochowy
    Posty
    67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Ok już wiem o co chodzi
    Nie chcę wydawać za dużo na zabawkę. Może mu się spodoba albo i nie. Na początek myślałem o czymś w miarę tanim i prostym.
    w tym hobby tak się nie da-tanio i prosto , bo na dobrą sprawę te 500 zeta to Ci styknie, ale na .... ładowarkę i 2 akumulatory
    Jeśli mogę coś doradzić-poszukaj na początek HPI Firestorma, za w/w budżet może coś znajdziesz, będzie pewnie na szczotce ale na początek wystarczy, a model też twardy jak diabli i z częsciami nie ma problemu
    Amator ze sprzętem amatorskim,żeby nie było przerostu formy nad treścią...

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Monster [RC]
    By pooley in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 21-04-2007, 09:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •