Z Voitka fajne, ale chyba Voitek 50/1.5 ciekawszy.
Szukaj
Z Voitka fajne, ale chyba Voitek 50/1.5 ciekawszy.
to były czasy, kiedy nie robiłem fot z myślą o odjechanym bokehu.
tu jest jak jest po prostu z puszki.
one wszystkie mają jedną główną wadę.
MFD.
duzy.
mały skurczybyk rulez !!!!
może Ty szkło poduś nie modelki, to Ci prędzej coś wyjdzie![]()
tym razem aparat samsung ale podpięty nikkor 50 D i manual
Pancolar 1,8/50
dobrego dnia!![]()
Jeśli bokeh zbyt grzeczny (bo z Noctiluxa), to zawsze można sobie trochę doprawić...
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
dałbyś coś z odwróconą soczewką a nie takie jakieś szkła co to nikt o nich nie słyszał.
O, wypraszam sobie.
Powyższe zdjęcie jest zrobione soczewką odwróconą o 360 stopni.![]()
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Skontaktuj się z nami