Witam
Duże druki mozna komuś zlecić. A3+ moge zawsze druknąć u dobrego kolesia, no problem.
Potrzebuje czegoś A4 do domu, żeby nie latać po labach i znajomych.
Po intensywnej lekturze tu i tam, myśle o L800.
Ma to sens? Szukam czegoś nowego, dobrze drukującego, niezasychającego, mam zamiar lać oryginały. O problemach z b&w wiem. Użycie czysto amatorskie, w średnich ilościach.
Czy cos jeszcze z obecnej oferty na rynku warto rozważyć? Wiem o Pixmach PRO (troche duże, mam ograniczone miejsce), wiem o malych Canonach (co konkretnie na dzien dzisiejszy?)
Budżet nawet do 2kilo. Nie chce kupić za tanio.
Sugestie? Komentarze użytkowników?
Z góry dzięki.
AM
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami