Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Nie wiem, nie chodziłem tu po sklepach z zabawkami
    Wybrałbym się na miasto ale deszcz leje :/
    Jak będzie pogoda to się wybiorę, nawet mam już adresy sklepów i może coś ogarnę.

    Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to chętnie poczytam
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #12

    Domyślnie

    lepszych niż edukacja nie ma masz wędkę- złap rybę
    Nikon i podróże ...


  3. #13

    Domyślnie

    Gwiezdne Wojny lubi ? Gadżetów z tym związanych cała masa. Akurat mam 7 latka w domu i jest na etapie poznawania sagi.

  4. #14

    Domyślnie

    Klocki LEGO !!!
    NIKON

  5. #15

    Domyślnie

    Wyczaj czy przypadkiem nie ciągnie go do majsterkowania, wtedy by można taki zestaw różnych elementów co to za każdym razem co innego można zmontować a i czasem z napędami. Albo są takie edukacyjne zabawki typu zrób to sam, zmontować to trzeba i np coś na baterie słoneczne, alno zasilane z ziemniaka.
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  6. #16

    Domyślnie

    To ja mam zupełnie inną sugestię. Jak mój syn miał właśnie ok. 7/8 lat, poszliśmy razem do Castoramy i kupiliśmy mu jego własny zestaw narzędzi - młotek, miarkę, jakieś śrubokręty, pilniczki i parę tego typu rzeczy. Oczywiście też odpowiednią skrzynkę do tego. Minęło kilka lat, a syn zawsze trzyma porządek w skrzynce (o jego pokoju nie można tego samego powiedzieć...) i za każdym razem, jak jest coś w domu do zrobienia, to jest cały dumny, że może pomóc swoimi własnymi narzędziami. Krótko mówiąc, wydatek niewielki, a radości (i pożytku) z niego wiele!
    Krzysztof W.
    D500, D300S, F8, S10-20, S18-35, N16-80, T45, S50-150 OS, N200-400 VR, SB600, SB800 i jeszcze parę innych zabawek...
    nick-on.photler.com

  7. #17

    Domyślnie

    Fakt, rzeczywiście dobry pomysł, tylko dzieciak musi być z tych co lubią majsterkować, bawić się kabelkami i narzędziami taty, wtedy to ma sens i rzeczywiście sprawia dziecku ogromną radość że ma swoje i też może coś naprawiać jak dorosły
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  8. #18

    Domyślnie

    Niby UK ale o klocki lego ciężko tutaj :/
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  9. #19

    Domyślnie

    niech Ci przyślą paczkę z Polski
    co za czasy teraz będzie sie wysyłać paczki na emigrację kiedyś było odwrotnie
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Niby UK ale o klocki lego ciężko tutaj :/
    Ebay, Amazon, ToysRus - ja tu zwykle kupuje. Z tych trzech chyba ebay bedzie najtanszy, chyba ze na amazonie znajdziesz jakies ciekawe promocje. Mozesz tez sprawdzic w Argosie, ale tam chyba zbyt duzego wyboru nie bedzie.

    Jest jeszcze Lego.com - tu na pewno cos znajdziesz


    Jesli zamiast lego chcialbys kupic jakis dziwny gadzet to zobacz na http://www.firebox.com
    Ostatnio edytowane przez fruchu ; 20-08-2015 o 16:48

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •