Najprawdopodobnie w najblizsza srode (15.VII) bede spal w Czestochowie. Moze ktos ma ochote na maly, wieczorny spacer? Spotkac sie, pogadac?
Szukaj
Najprawdopodobnie w najblizsza srode (15.VII) bede spal w Czestochowie. Moze ktos ma ochote na maly, wieczorny spacer? Spotkac sie, pogadac?
Tym razem nie. Mam cos do zalatwienia w CZ. Moze Katowice innym razem![]()
A w 3 co jest ciekawego ?
D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter
Dopiero teraz trafiłem na ten wątek.... Szkoda, że akurat w tym czasie byłem na urlopie 500km dalej, bo pewnie bym się zgłosił.... no nic, może następnym razem, pozdrawiam![]()
Albo za daleko siedzę![]()
D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter
Skontaktuj się z nami