Cześć,
Pytanie do osób, które mają lub miały jednocześnie D700 i D750.
Czy wg Was jest różnica w ostrości/klarowności obrazu w wizjerze po ustawieniu ostrości?
W moim D700 po ustawieniu ostrości obraz w wizjerze jest idealnie ostry i wyraźnie widać, na co wyostrzyłem.
Natomiast, w D750 po ustawieniu ostrości obraz w wizjerze jest niewyraźny. Niby wyostrza w danym punkcie,
ale obraz nie jest tak klarowny, jak w D700. Korekcja dioptrii nic nie daje.
Obiektywy ostrzą w punkt i na zdjęciach ostrość jest moim zdaniem prawidłowa.
Chodzi mi o sam obraz w wizjerze.
Tak to działa w D750, czy coś jest nie tak z moją sztuką?
Pozdrowienia,
Tomasz
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami