Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Plecak

  1. #1

    Smile Plecak

    poszukuję plecaka,który pomieści:
    Nikona d800
    Obiektyw 24-70
    Dwie stalki 50mm oraz 20mm
    Lampe
    Zapasowe baterie i ładowarki
    Statyw

    I zeby zostało trochę wolnego miejsca na nowy obiekty i pierdoły.

    Chciałabym,zeby był przede wszystkim wygodny,pojemny i funkcjonalny,żebym nie musiała przez 15min dogrzebywac do aparatu.
    Cena do 400-500zl

  2. #2

    Domyślnie

    Może Benro Quicken 300? Mam i polecam, a i kasy powinno jeszcze zostać.
    http://www.benro-statywy.pl/plecaki
    Ostatnio edytowane przez cwirek ; 13-03-2015 o 16:14

  3. #3

    Domyślnie

    http://store.lowepro.com/flipside-sport-20l-aw
    Kupiłem od Kolegi z forum.
    Towar super.

  4. #4

    Domyślnie

    Flipside Sport 20L AW trochę za duży jak na to co chce tam wsadzić autor. Taką ilość sprzętu bez problemu zmieści do 15AW, a przy okazji całość będzie bardzo poręczna. Biorąc pod uwagę ile ja pakuję do 15AW to możliwe, że sprzęt autora wszedłby nawet do 10AW... Tylko nie każdemu odpowiada sportowy design serii Flipside Sport...

    Edit:
    Umknęło mi jedno stwierdzenie:
    Cytat Zamieszczone przez Rudanikola Zobacz posta
    I zeby zostało trochę wolnego miejsca na nowy obiekty i pierdoły.l
    W związku z powyższym (biorąc pod uwagę co ma wejść, i ile miejsca ma jeszcze zostać), modele 10AW i 15AW odpadają.
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 13-03-2015 o 18:10

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cwirek Zobacz posta
    Może Benro Quicken 300? Mam i polecam, a i kasy powinno jeszcze zostać.
    http://www.benro-statywy.pl/plecaki
    Nie polecam tego plecaka. Pas biodrowy jest zamontowany za wysoko i nie leży na biodrach tylko na brzuchu. Żeby nie było że jestem za wysoki to mam 177cm wzrostu więc konstrukcja plecaka jest ewidentnie spier..... Ogólnie warto wszystkie plecaki sprawdzić przed kupnem z obciążeniem.

  6. #6

    Domyślnie

    ja mam dakine photo i polecam teraz w tchibo był ostatnio podobny za śmieszne pieniądze
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •