to FJ tak kiepsko zaopatrzony?
Szukaj
to FJ tak kiepsko zaopatrzony?
No niestety, już większy wybór mają w Saturnie i MM.
Dołączę się do pytania... Tyle, że ja chyba wolałbym jakiś mniejszy plecak... Firma raczej obojętna... Ważne żeby było porządnie i w rozsądnej cenie...
D700 | D40 | N50/1.8 | N35/1.8 | N18-55 | SB900
Lowepro Micro Trekker 100
Lowepro Slingshot 100 AW
A co powiecie na Tamrac Adventure 6 ? Może ktoś używa takiego... Ewentualnie Velocity 7 ale wolałbym taki co ma 2 ramiączka żeby normalnie można było na plecach nosić
[edit]
Jest jeszcze jedna interesująca pozycja Naneu Military Bravo. Do tego cena też całkiem całkiem. Proszę więc użytkowników o ewentualne komentarze i rady...
Ostatnio edytowane przez fireboy ; 21-06-2007 o 13:30
D700 | D40 | N50/1.8 | N35/1.8 | N18-55 | SB900
Tak się składa, że właśnie również szukam torby na zestaw d40x + 18-55 + 55-200 VR,
Tudno wybrać bo wybór jest dość duży, a nie jestem w stanie biegać od sklepu do sklepu i przymierzać.
Nie potrzebuję torby na jakieś ekstremalne warunki, ważne raczej żeby wyglądała estetycznie i można ją było bez skrempowania zabrać np. na spacer itp.
Podobają mi się torby z serii toploader, gdzie można zapakować sprzęt obiektywem w dół jak do kabury , bez konieczności rozpinania, np. Lowepro TopLoad Zoom 2 http://www.foto-net.pl/sklep/pokaz_k...arny&idt=9862&
czy Case Logic SLRC-1z http://www.foto-net.pl/sklep/pokaz_k...-1z&idt=15083& ale nie wiem czy nie bedą czasem zbyt duże.
Dość ciekawie wygląda też torba Crumplera który wydaje się być stworzona do tego zestawu http://mojepc.pl/index.php?ProductID=25139 .
Jeśli macie jakieś doświadczenia z w/w modelami, ewentualnie jakieś podpowiedzi innych , które mogłyby wchodzić w rachubą chętnie skorzystam z podpowiedzi.
Pozdrawiam
Ja zastanawiałam się nad Naneu K3 albo Tamrac Adventure 7. Później zapadła decyzja o zbieraniu funduszy na Lowepro Compu Rover AW - tyle że jego kupię za jakieś pół roku, a sprzęt trzeba w w czymś nosić do tej pory
Znalazłam coś takiego:
zoom digital 8050
I zamówiłam z myślą: może te pół roku wytrzyma... Dziś do mnie dotarł i muszę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczona jego wykonaniem. Oby jeszcze się okazało, że jest taki wytrzymały jak ładnie zrobiony
ale na ten temat napiszę coś za jakieś 2 tygodnie, wtedy powinien mieć za sobą pierwszy poważny test polowy.
Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...
Trzeba przyznać, że ten zoom nawet nieźle się prezentuje jak za tą cenę... Czekam na dalszą relację...
D700 | D40 | N50/1.8 | N35/1.8 | N18-55 | SB900
Jest jeszcze drugi sklep, gdzie można go kupić za 99zł ale nie wysyłają za pobraniem, a ja cały czas upieram się przy tej formie płatności
Co do samego plecaka: dziś pierwszy spacer po mieście w komorze na sprzęt D200, S24-70, 70-210 i Nikkor 50, na górze trochę przydatnych rzeczy osobistych, których przy okazji wizyt w kolejnych sklepach przybywałoi muszę powiedzieć, ze mimo sporego obiążenia nosiło się bardzo dobrze. Na plecach i pod paskami na ramiona jest gruba warstwa gąbki pokryta siateczką. Krótko mówiąc - test w dobrych warunkach atmosferycznych zaliczony.
Zobaczymy jak będzie w deszczu czy przy dużym zapyleniu (to sprawdzę w czasie Rajdu Subaru)
Ostatnio edytowane przez suomi ; 04-07-2007 o 22:34
Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...
Skontaktuj się z nami