Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: tani statyw

  1. #1

    Domyślnie tani statyw

    Witam potrzebuję szybko kupić statyw -najlepiej solidny, jak najwyższy, no i nie drogi do mojego nikona d5200. Macie jakieś godne polecenia? Kiedyś na allegro widziałem statywy 203cm albo 205cm ale były dosyć tanie czyli pewnie jakość nie najlepsza... czy posiada ktoś z Was taki statyw i może dać mi/nam opinię o nim? Proszę o szybkie info bo dziś chcę coś kupić.
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 05-11-2014 o 11:13 Powód: scalanie

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewenement22 Zobacz posta
    Witam potrzebuję szybko kupić statyw -najlepiej solidny, jak najwyższy, no i nie drogi do mojego nikona d5200. Macie jakieś godne polecenia? Kiedyś na allegro widziałem statywy 203cm albo 205cm ale były dosyć tanie czyli pewnie jakość nie najlepsza... czy posiada ktoś z Was taki statyw i może dać mi/nam opinię o nim? Proszę o szybkie info bo dziś chcę coś kupić.
    Jakie szkla bedziesz podpial do tego D5200? Bo jak ciezkie to zapomnij o niedrogim statywie.

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o statywy po 200cm, to tanie zaczynają się koło 500-600zl.

    A jeśli chodzi o filmy - kup kamerę.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #4

    Domyślnie

    Przejrzałem całe allegro i w moim budżecie czyli do 150-200zł znalazłem coś takiego
    Camrock TH70 -
    http://www.ceneo.pl/10033539#mh=I4v4...uU6gmwVxRBltw2
    Czekam na Wasze opinie.

  5. #5

    Domyślnie

    Znacznie lepiej w podobnej cenie kupić Camrock TS53 - mam i polecam. Jest na prawdę bardzo dobry jak na swoją cenę. Ma metalowe nogi i zawiasy, można je dowolnie rozstawiać, standardowy gwint 3/8" umożliwiaja w przyszłości zmianę głowicy na inną. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. Do D5200 z w miarę lekkim obiektywem w zupełności wystarczy. Na Allegro można też znaleźć jego klony z głowicą 3D jeżeli nie chcesz kulowej.
    D7100 + S10-20 + N18-105 VR + N50/1.8D + N70-200/4 VR + T100/2.8 + SB-800
    Strona domowa Galeria dofsimulator.net

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •