Witam potrzebuję szybko kupić statyw -najlepiej solidny, jak najwyższy, no i nie drogido mojego nikona d5200. Macie jakieś godne polecenia? Kiedyś na allegro widziałem statywy 203cm albo 205cm ale były dosyć tanie czyli pewnie jakość nie najlepsza... czy posiada ktoś z Was taki statyw i może dać mi/nam opinię o nim? Proszę o szybkie info bo dziś chcę coś kupić.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami