Close

Strona 110 z 184 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 091 do 1 100 z 1835

Wątek: D810 oficjalnie

  1. #1091

    Domyślnie

    w jakim celu wykonuje kolega (wykonuje sie) zdjecia na cropie 1.2?
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  2. #1092

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    w jakim celu wykonuje kolega (wykonuje sie) zdjecia na cropie 1.2?
    Zwiększenie ilości kl/s

  3. #1093

    Domyślnie

    Dokładnie tak. Dodam ze chodzi o focenie stałką (500/4) lotnictwa i w momencie gdy interesujacy mnie obiekt lataj dalej ode mnie (80% czasu), zapinam sobie cropa 1.2x zyskujac 1 kl/sek. W momencie gdy widze ze akcja bedzie blizej przelaczam sie na FX.

  4. #1094

    Domyślnie

    obiektyw 500 mm/4 to musi byc nikkor, gdyz prime lens sigmy ma blende 4,5 ... szacunek- wydal kolega na obiektyw 6000 euronen. piekne zdjecia pieknym obiektywem.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 26-08-2014 o 18:20
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  5. #1095

    Domyślnie

    Pomarudzę trochę.
    Nikon D - 800 potaniał:
    Nikon D800 + SanDisk SDHC 32 GB Ultra lub 16 GB Extreme + 300 zł w prezencie* - cena 8634 zł,
    ale ma zszarganą opinię, tak sobie myślę, że dla mnie najlepszym wyborem byłby
    Nikon DF - kupon rabatowy 300 zł, cena 10449 zł
    tylko ten jego wygląd.

  6. #1096

    Domyślnie

    No ja po doswiadczeniach z D800 i D810 nie kupilbym juz D800 za żadne pieniądze Chyba żeby drożej sprzedać :P

  7. #1097
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  8. #1098

    Domyślnie

    Miałem okazję popstrykać nieco D810, autofokus powala na kolana. W opcji grupowej żadnej pomyłki, przelot po całym zakresie tylko przy celowaniu w niekontrastowe rzeczy przy małej ilości światła. Jakość obrazu wiadomo, mówić nic nie trzeba. No i rozmiar bufora pamięci robi wrażenie, można naprawdę niezłe serie robić. Aż poczułem że moje D600 to już zabytek
    D90, D600, trochę szkła i 2 x Metz 48 Af-1.

  9. #1099

    Domyślnie

    Jak sie postarasz to d600 zrobisz lepsze zdjecia, niz nie jeden z d810 i nawet d4 ... To tylko sprzet, narzedzie, rzecz nabyta, zwykly produkt... nie ma co sie tak nakrecac

  10. #1100

    Domyślnie

    A czy byłby ktoś w stanie napisać obiektywnie jak wypada ten nowy AF w porównaniu z "starym" D800. Mam tu na myśli sprawną
    sztukę D800 bez różnych przypadłości . Kwota jaką należy obecnie dopłacić za nówkę D810 przy sprzedaży D800 jest kosmiczna
    i nie jestem pewien czy jest warta tych kilku poprawek.

Strona 110 z 184 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120160 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •