Wiem, wiem. To wybór między dżumą a cholerą, ale coś wybrać trzeba. Nie wiem jak tam w moim życiu będzie, ale widzę możliwość (niewielką) doczekania emerytury. Chętnie poczytam Wasze opinie, zwłaszcza, że artykuły w necie są wyraźnie pisane pod czyjeś dyktando. Mamy jeszcze miesiąc na wybór.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami