Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Ingress

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez YaPKnn Zobacz posta
    Jak latwo kogos posumowac prawda? Dla Twojej wiadomosci przedstawiam skrocona liste moich pasji/zainteresowan. Mam nadzieje ze mozesz sie pochwalic rownie dluga:

    +motocykl +warsztat +obrobka skrawaniem
    +foto (wiadomo)
    +szeroko pojeta informatyka (programowanie, adminowanie (linux))
    +elektronika
    +zeglarstwo srodladowe i morskie
    (+klimaty okolo zeglarskie = mnostwo znajomych)
    + podroze (z plecakiem korzystajac z komunikacj publicznej) glownie po Azji





    Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
    Lenia w jej wypowiedzi chodziło raczej o ogólny trend, niż wskazanie konkretnej osoby.

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Warszawa/Gocław
    Posty
    182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Lenia w jej wypowiedzi chodziło raczej o ogólny trend, niż wskazanie konkretnej osoby.
    Cóż skoro gram i mnie się to podoba, to odebrałem to personalnie, a akurat na brak zainteresowań to ja nie narzekam, wręcz przeciwnie mam ich za dużo, i nie starcza mi czasu.

    Jeśli chodziło o ogólny trend to raczej strzał kulą w płot, bo gracze tworzą społeczności i często umawiają się na wspólne wypady - godzinka dwie gry (do wyczerpania baterii i wspólne piwko w pobliskiej knajpce/parku)

    Ja bardzo cenię sobie aktywności typu PRF na FB, czy własnie takie bo można poznać ludzi którzy mają jakieś zainteresowania, a nie praca->dom->tv z browarem->spac->i od nowa.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Lenia w jej wypowiedzi chodziło raczej o ogólny trend, niż wskazanie konkretnej osoby.
    Lena wybacz za "Lenia".

  4. #14

    Domyślnie

    Ładne zdrobnienie grunt to mieć dystans do siebie samej.
    Jednakże jak zapytasz "Leniu, kiedy wreszcie skończysz obrabiać te zdjęcia?" to zadasz mi ćwieka.

  5. #15

    Domyślnie

    Kolega z pracy, który się tym pasjonuje, próbował mnie tym zarazić.
    Niestety nie dałem się w to wkręcić.
    Znam kilka lepszych sposobów żeby się poruszać niż latanie z gpsem po mieście. Ale lepsze to niż gnicie przed tv
    nic...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •