Szukaj
Cóż skoro gram i mnie się to podoba, to odebrałem to personalnie, a akurat na brak zainteresowań to ja nie narzekam, wręcz przeciwnie mam ich za dużo, i nie starcza mi czasu.
Jeśli chodziło o ogólny trend to raczej strzał kulą w płot, bo gracze tworzą społeczności i często umawiają się na wspólne wypady - godzinka dwie gry (do wyczerpania baterii i wspólne piwko w pobliskiej knajpce/parku)
Ja bardzo cenię sobie aktywności typu PRF na FB, czy własnie takie bo można poznać ludzi którzy mają jakieś zainteresowania, a nie praca->dom->tv z browarem->spac->i od nowa.
Ładne zdrobnieniegrunt to mieć dystans do siebie samej.
Jednakże jak zapytasz "Leniu, kiedy wreszcie skończysz obrabiać te zdjęcia?" to zadasz mi ćwieka.
Kolega z pracy, który się tym pasjonuje, próbował mnie tym zarazić.
Niestety nie dałem się w to wkręcić.
Znam kilka lepszych sposobów żeby się poruszać niż latanie z gpsem po mieście. Ale lepsze to niż gnicie przed tv![]()
nic...
Skontaktuj się z nami