Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Edge Blending

  1. #1

    Domyślnie Edge Blending

    Macie może jakieś info na ten temat? co to jest jak to działa? nie interesują mnie instrukcję obsługi do projektorów
    D7000 | D40x | sb-700 | S18-50 2.8 ex macro| N35 1.8

  2. #2

    Domyślnie

    Zajmuje sie tym na codzien, najwiekszy ekran jaki do tej pory robilem to 40m x 10m. 3x Christie 10k ANSI
    Kilka razy w miesiacu zdarza mi sie robic 30'x10' tutaj najczesciej 2x Panasonic 15k.
    Sprzetowo: Analog Way Smart Edge, Analog Way Ascender 32, Analog Way Diventix, Barco Encore i Spider.
    Softwero robie uzywajac Arkaosa, raz zrobilem uzywajac tylko softu w projektorze Panasonic HF-15000

    A jak to dziala? Ekran dwa lub wiecej projektorow, obraz musi sie nakladac 10-20%, no i sprzet czy tez program robi mix tego co sie naklada.
    W ulatwieniu: obniza sie jasnosc tych krawedzi ktore sie nakladaja plus trzeba przesunac jeden z obrazow tak zeby zlal sie z drugim. Ze strony Analog Way mozna sciagnac soft EdgeBlend i mozna poklikac online.

    Kilka zdjec ktore mialem pod reka:




    Ostatnio edytowane przez Yanluk ; 22-02-2014 o 08:13
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  3. #3

    Domyślnie

    masz moze jakas dokumentacje do tego? potrzebuje do pracy
    D7000 | D40x | sb-700 | S18-50 2.8 ex macro| N35 1.8

  4. #4

    Domyślnie

    Dokumentację? Napisz co dokladnie potrzebujesz i jaki masz budżet. Bo sam Ascender 32 kosztuje ok 280,000zl
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  5. #5

    Domyślnie

    nie do pracy pracy tylko do pracy do szkoły chce napisać taki dokument na temat tego jak się to robi.
    D7000 | D40x | sb-700 | S18-50 2.8 ex macro| N35 1.8

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ukasz81 Zobacz posta
    nie do pracy pracy tylko do pracy do szkoły chce napisać taki dokument na temat tego jak się to robi.
    Ciężko napisać pracę o czymś o czym nie ma się pojęcia, nie lepiej pisać pracę z tematu w którym czujesz się mocny ?
    D700 | D5100 | N18-35 | S20/1.8 | S35/1.4 | N35/1.8 | N50/1.4G | N50/1.8G | N85/1.8G | SB-700 | SB-400

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanluk Zobacz posta
    Dokumentację? Napisz co dokladnie potrzebujesz i jaki masz budżet. Bo sam Ascender 32 kosztuje ok 280,000zl
    280 złotych? To nie dużo

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    280 złotych? To nie dużo
    Nie widzisz, że Kolega Yanluk pisze z Australii. Tam inaczej używa się kropki i przecinka
    przy pisaniu liczb.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Nie widzisz, że Kolega Yanluk pisze z Australii. Tam inaczej używa się kropki i przecinka
    przy pisaniu liczb.
    Kolega ma racje z tym ze AUstralijski zapis jest 123,456.78 z tym ze pisalem o zlotowkach

    A co do glownego problemu, to podesle Ci dzisiaj pare schematow i opis co i jak.
    A tutaj mozesz znalezc tez duzo informacji http://www.blue-room.org.uk/ z tym ze wszystko po angielsku.
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  10. #10

    Domyślnie

    z ang nie ma kłopotu. Jak masz jakieś schematy, zdjęcia które pokazują efekt "zjawiska" to chętnie przyjmę najbardziej ciekawi mnie cześć kalibracji.
    a robisz może też jaskinie multimedialne?
    Ostatnio edytowane przez ukasz81 ; 24-02-2014 o 10:41
    D7000 | D40x | sb-700 | S18-50 2.8 ex macro| N35 1.8

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •