Macie może jakieś info na ten temat? co to jest jak to działa? nie interesują mnie instrukcję obsługi do projektorów![]()
Szukaj
Macie może jakieś info na ten temat? co to jest jak to działa? nie interesują mnie instrukcję obsługi do projektorów![]()
D7000 | D40x | sb-700 | S18-50 2.8 ex macro| N35 1.8
Zajmuje sie tym na codzien, najwiekszy ekran jaki do tej pory robilem to 40m x 10m. 3x Christie 10k ANSI
Kilka razy w miesiacu zdarza mi sie robic 30'x10' tutaj najczesciej 2x Panasonic 15k.
Sprzetowo: Analog Way Smart Edge, Analog Way Ascender 32, Analog Way Diventix, Barco Encore i Spider.
Softwero robie uzywajac Arkaosa, raz zrobilem uzywajac tylko softu w projektorze Panasonic HF-15000
A jak to dziala? Ekran dwa lub wiecej projektorow, obraz musi sie nakladac 10-20%, no i sprzet czy tez program robi mix tego co sie naklada.
W ulatwieniu: obniza sie jasnosc tych krawedzi ktore sie nakladaja plus trzeba przesunac jeden z obrazow tak zeby zlal sie z drugim. Ze strony Analog Way mozna sciagnac soft EdgeBlend i mozna poklikac online.
Kilka zdjec ktore mialem pod reka:
Ostatnio edytowane przez Yanluk ; 22-02-2014 o 08:13
Fuji: X100, X-Pro1, X-T2
masz moze jakas dokumentacje do tego? potrzebuje do pracy
D7000 | D40x | sb-700 | S18-50 2.8 ex macro| N35 1.8
Dokumentację? Napisz co dokladnie potrzebujesz i jaki masz budżet. Bo sam Ascender 32 kosztuje ok 280,000zl
Fuji: X100, X-Pro1, X-T2
nie do pracy pracytylko do pracy do szkoły
chce napisać taki dokument na temat tego jak się to robi.
D7000 | D40x | sb-700 | S18-50 2.8 ex macro| N35 1.8
Kolega ma racje z tym ze AUstralijski zapis jest 123,456.78 z tym ze pisalem o zlotowkach
A co do glownego problemu, to podesle Ci dzisiaj pare schematow i opis co i jak.
A tutaj mozesz znalezc tez duzo informacji http://www.blue-room.org.uk/ z tym ze wszystko po angielsku.
Fuji: X100, X-Pro1, X-T2
z ang nie ma kłopotu. Jak masz jakieś schematy, zdjęcia które pokazują efekt "zjawiska"to chętnie przyjmę
najbardziej ciekawi mnie cześć kalibracji.
a robisz może też jaskinie multimedialne?
Ostatnio edytowane przez ukasz81 ; 24-02-2014 o 10:41
D7000 | D40x | sb-700 | S18-50 2.8 ex macro| N35 1.8
Skontaktuj się z nami